طرفداران می‌ترسند که GTA 6 آخرین نسخه این فرنچایز باشد

برخی از طرفداران Grand Theft Auto معتقدند که GTA 6 می‌تواند آخرین نسخه فرنچایز خود باشد، اعتقادی که به نظر غیرممکن می‌رسد.

هنوز حداقل یک سال تا عرضه GTA 6 فاصله داریم. «حداقل» را به این دلیل می‌گویم که راکستار گیمز (Rockstar Games) هنوز زمان دقیق عرضه بازی در سال ۲۰۲۵ را تایید نکرده. همچنین اعتقاد بر این است که بازی مورد بحث در روز عرضه فقط برای Xbox Series X/S و PlayStation 5 در دسترس خواهد بود، بنابراین بازیکنان PC باید حتی بیشتر برای نسخه خود منتظر بمانند.

همانطور که می‌توانید تصور کنید انتظار بی‌پایان منجر به گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد این بازی شده است؛ تا حدی که برخی به آینده نگاه کرده و گمان می‌کنند که GTA 6 می‌تواند آخرین بازی از فرنچایز Grand Theft Auto باشد. یکی از طرفداران پستی در شبکه اجتماعی ردیت (Reddit) منتشر کرد و گفت:

آیا کسی به این فکر افتاده که GTA 6 ممکن است آخرین بازی Grand Theft Auto باشد؟ راکستار گیمز احتمالاً ایده‌های دیگری نیز دارد، از جمله شایعات مربوط به IP جدید پس از انتشار GTA 6 در سال ۲۰۲۵.

خلاصه اینکه، دیگر طرفداران فکر می‌کنند این ایده کاملاً مضحک است و راکستار گیمز هرگز موفق‌ترین فرنچایز خود را بدون توجه به مدت زمانی که طول کشیده است، پایان نخواهد داد. یکی از طرفداران نوشت:

چرا کد تقلب پول بی‌نهایت را در دنیای واقعی از بین ببریم؟

در حالی که دیگری اضافه کرد:

Grand Theft Auto یکی از سودآورترین فرنچایزها است، چرا باید آن‌ را متوقف کنند؟

حالا اگر منصف باشیم، GTA 6 احتمالاً آخرین بازی Grand Theft Auto برای چندین سال خواهد بود. اولاً به این دلیل که ساخت این یکی بسیار طول کشیده است و انتظار می‌رود یک دهه دیگر نیز بگذرد تا حتی نگاهی اجمالی به GTA 7 داشته باشیم. همچنین این احتمال وجود دارد که بازی GTA 6 با Red Dead Redemption 3 یا حتی دیگر IPهای کلاسیک راکستار گیمز مانند Bully همراه شود.

بخوانید :   تاریخ انتشار بازی Dragon’s Dogma 2 احتمالا نزدیک است

اما در نهایت، عملاً تضمین شده است که بازی‌های Grand Theft Auto بیشتری در راه هستند، نه به این زودی، اما قطعاً در راهند. شما می‌توانید طرفداران را ببخشید که دچار هذیان وحشتناکی شده‌اند. فعلاً بیایید فقط روی GTA 6 تمرکز کنیم که در سال ۲۰۲۵ برای Xbox Series X/S و PS5 عرضه می‌شود.


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

John WickDarkz
نوشته قبلی
پروسه فیلم‌برداری Avatar 4 با انتشار تصویری آغاز شد
نوشته بعدی
واکنش ایوان ریچل وود نسبت به پایان‌بندی Westworld در فصل پنجم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست