واکنش ایوان ریچل وود نسبت به پایان‌بندی Westworld در فصل پنجم

مجموعه تلویزیونی Westworld یکی از ساخته‌های پر فراز و نشیب شبکه HBO به شمار می‌رود که پس از پخش تنها ۴ فصل به کار خود پایان داده است.

مجموعه تلویزیونی Westworld (وست‌ورلد) ساخته جاناتان نولان و لیزا جوی در شبکه HBO از سال ۲۰۱۶ میلادی با پخش فصل نخست خود شروع به کار کرد و در آن زمان به سبب روایت داستانی علمی تخیلی و منحصر به فرد، با واکنش‌های بسیار مثبتی از سوی مخاطبین مواجه شد. سریالی که در طی فصل‌های بعد به سبب پیچیدگی غیرضروری و افت کیفی قابل توجه با انتقادات بسیاری همراه شد و در نهایت با از دست دادن تعداد زیادی از بینندگانش در فصل چهارم برای همیشه به کار خود پایان داد.

ایوان ریچل وود بازیگر ۳۶ آمریکایی در مجموعه تلویزیونی Westworld ایفای نقش زنی به نام دلورس ایرناتی را بر عهده داشت که به عنوان یکی از قدیمی‌ترین میزبانانی به شمار می‌رفت که در پارک وست‌ورلد به زندگی مشغول بود. شخصیتی که در پایان فصل چهارم و پس از سقوط بشریت بازسازی این مکان را بر عهده گرفت.

او به تازگی مصاحبه‌ای را با خبرگزاری هالیوود ریپورتر رقم زده و اعلام نموده که لغو ناگهانی سریال HBO برای بازیگران، دست اندرکاران و طرفداران اتفاقی وحشتناک و فاجعه‌بار به شمار می‌رود. با این حال امید دارد که روزی بتواند در پایان‌بندی که جاناتان نولان و لیزا جوی مد نظر داشته‌اند، حضور پیدا نماید.

زمانی که کار خود را آغاز کردیم، به ما گفتند که از مسیر این مجموعه و انتهای آن اطلاع دارند. با این حال لغو ناگهانی آن برایمان وحشتناک بود؛ زیرا چیزی به ما نگفته بودند. در نهایت پس از تجربه‌ای حدودا ۱۰ ساله و پشت سر گذاشتن ایده‌هایی که نتیجه بخش نبود و نمی‌دانستیم که به چه سمت و سویی کشیده می‌شود، پایانی رقم خورد که فکر می‌کنم تماشاگران نیز از آن رضایت نداشتند. من از جاناتان نولان و لیزا جوی بابت پایان‌بندی واقعی سوال کردم و جوابی دریافت نکردم. نمی‌دانم شاید به این دلیل که روزی به هر شیوه‌ای که شده بتوانیم شاهد به تصویر کشیدن آن باشیم.

نظر شما چیست؟ آیا فصل‌های دوم تا چهارم Westworld مسیر درستی را در پیش گرفته بودند؟ آیا روزی شاهد ساخته شدن فصل پنجم خواهیم بود؟

بخوانید :   تعداد پلیرهای Elden Ring در استیم دوباره اوج گرفته است

منبع: اسکرین‌رنت

نوشته قبلی
طرفداران می‌ترسند که GTA 6 آخرین نسخه این فرنچایز باشد
نوشته بعدی
احتمالا بازی جدید Burnout در دست ساخت است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست