The Lost Crown را تجربه کرده‌اند

طبق گزارشی که توسط تام هندرسون از Insider Gaming منتشر شده، چند بازی اصلی اخیر یوبیسافت نتوانسته‌اند مطابق انتظارات عمل کنند و تعداد بازیکنان در دوره اولیه پس از عرضه، کمتر از حد انتظار بوده است. یکی از آن‌ها Prince of Persia: The Lost Crown، جدیدترین بازی این شرکت است.

این عنوان اکشن ماجراجویی که در اوایل ماه ژانویه عرضه شد، تحسین گسترده منتقدان را برانگیخت و به خاطر بازگشت سری به ریشه‌های اصلی و در عین حال احیای مجدد آن به عنوان یک مترویدوانیا، مورد تحسین قرار گرفت.

با این حال، به گفته هندرسون، تاکنون این بازی تنها توسط حدود ۳۰۰ هزار نفر تجربه شده و تخمین زده می‌شود که تقریبا ۱۵ میلیون دلار درآمد داشته باشد.


مطلب پیشنهادی:طلسم های Prince of Persia: The Lost Crown | از کجا پیدایشان کنیم و چگونه از آن ها استفاده کنیم؟طلسم‌هایی با نام‌های آشنا
طلسم های Prince of Persia: The Lost Crown | از کجا پیدایشان کنیم و چگونه از آن ها استفاده کنیم؟

در همین حال، بنا به گفته هندرسون، Avatar: Frontiers of Pandora که ماه گذشته منتشر شد، تاکنون ۱.۹ میلیون بازیکن را به خود اختصاص داده که حدود ۱۳۳ میلیون دلار درآمد کسب کرده است.

این آمار بسیار پایین‌تر از آن چیزی است که بازی‌های قبلی استودیو Massive Entertainment در روزهای ابتدایی عرضه خود موفق شده بودند کسب کنند. The Division درآمد ۳۳۰ میلیون دلاری و The Division 2 درآمد ۲۶۴ میلیون دلاری داشت.

Prince of Persia

به گفته هندرسون، عنوان اکشن ماجراجویی در ابتدا برای عرضه در اواخر سال ۲۰۲۲ و همزمان با اکران فیلم Avatar: The Way of Water برنامه ریزی شده بود و پس از تاخیرهای متعدد و بازاریابی محدود، فروش آن تحت تاثیر قرار گرفت.

بخوانید :   ماد جدید Resident Evil 4 Remake حالت اول شخص را به بازی اضافه می‌کند

در همان زمان، یکی دیگر از بازی‌های اخیر یوبیسافت، Assassin’s Creed Mirage، ظاهرا با بیش از ۵ میلیون بازیکن، نسبتا موفق‌تر بوده است.

با نگاهی به آینده، ادعا می‌شود که یوبیسافت برای نیمه اول سال ۲۰۲۴، Star Wars Outlaws، و برای نیمه دوم سال Assassin’s Creed Codename Red برنامه‌ریزی کرده و عناوین دیگری مانند ریمیک Splinter Cell، یک بازی جدید از سری Ghost Recon و موارد دیگر در سال‌های آتی منتشر خواهند شد.


مطلب پیشنهادی:بررسی بازی اساسین کرید میراژ | نقد و بررسی اختصاصی + ویدیونوستالژی در خدمت فرمول مدرن یوبیسافت
بررسی بازی اساسین کرید میراژ | نقد و بررسی اختصاصی + ویدیو


بازی هایی که توی کشورهای مختلف ممنوع شدن

بازی Assassin's Creed Mirage بیش از ۵ میلیون بازیکن داشته است - ویجیاتو

نوشته قبلی
بازی‌های ماه فوریه پلی استیشن پلاس مشخص شدند
نوشته بعدی
محتوای FES به صورت بسته الحاقی به Persona 3 Reload اضافه خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست