عدم حضور جیسون موموآ در فیلم Fast and Furious 11 ؟

به نظر می‌رسد که در فیلم Fast and Furious 11 جیسون موموآ هیچ نقشی نداشته و شاهد حضور ویلن کاملاً جدیدی خواهیم بود.

فرنچایز سینمایی Fast and Furious (سریع و خشمگین) مشغول سپری کردن دورانی غیرقابل پیش‌بینی و عجیب و غریب می‌باشد. پس از پایان بندی Fast X با کلیف‌ هنگری جنجالی متوجه شدیم که این مجموعه برای حداقل یک فیلم دیگر برنامه ریزی شده و از سویی حضور افتخاری دوئین جانسون در سکانس پس از تیتراژ نوید ساخت یک اسپین‌آف جدید را می‌داد که به ماجراجویی جدید لوک هابز می‌پرداخت.

با این حال به تازگی گزارشاتی مبنی بر عدم حضور جیسون موموآ در فیلم Fast and Furious 11 منتشر شده، بدین منظور که شخصیت او یعنی دانته در اسپین‌آف جدید مقابل دوئین جاسنون قرار گرفته و سپس پرونده وی بسته می‌شود تا در ۱۱مین فیلم این فرنچایز شاهد حضور ویلنی غیرمنتظره باشیم.

این گزارش اطلاعات جالب دیگری را درباره آینده فرنچایز سریع و خشمگین در اختیار ما قرار داده است. در حالی که کریستینا هادسون و اورن یوزیل مشغول نگارش فیلم‌نامه فیلم Fast and Furious 11 (یا همان Fast X: Part Two) هستند اما این پروژه اولویت کمپانی یونیورسال پیکچرز نخواهد بود؛ زیرا تمرکز آن‌ها معطوف به اسپین‌آف دوئین جانسونی می‌باشد که فیلم‌نامه آن توسط نویسنده Fast & Furious 4 یعنی کریس مورگان نوشته می‌شود.

دلیلی که برای نبود شخصیت دانته در فیلم یازدهم ربط داده شده نیز “عدم خانواده دوستی” وی اعلام شده است؛ زیرا او بیش از حد خبیث و جوکر مانند به تصویر کشیده شده که سکانس‌های خشون‌ت آمیز مرتبط با وی در Fast X باب میل تهیه‌کنندگان نبوده است.

بخوانید :   ساخت قسمت دوم فیلم ترسناک It Follows با عنوان They Follow تایید شد

البته باید توجه داشت که تمامی مسائل مطرح شده برگرفته از گزارشی غیررسمی بوده و هیچ اطلاعاتی فعلاً سندیت ندارد. باید تا واکنش رسمی از سوی سازندگان و دست اندرکاران فرنچایز Fast and Furious صبر کرد و دید که چه برنامه‌های برای فیلم یازدهم و اسپین‌آف دوئین جانسون خواهند داشت.

منبع: کامیک‌بوک

Legend Killerامیرحسین‌طاهری
نوشته قبلی
اطلاعاتی از محیط علمی تخیلی و داستان بازی Judas منتشر شد
نوشته بعدی
بررسی ویدیویی Tekken 8 – گیمفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست