جورج میلر، کارگردان فیلم Mad Max ،در بازی Death Stranding 2 حضور دارد

جورج میلر (George Miller)، کارگردان فیلم Mad Max، به عنوان یک بازیگر، نقش مهمی را در بازی Death Stranding 2 ایفا می‌کند.

مسلما هیدئو کوجیما یکی از منحصربه‌فردترین افراد صنعت گیم محسوب می‌شود که به خاطر بازی‌های خاصش شناخته شده است. تعدادی از بازیگران و فیلمسازان سرشناس با هیدئو کوجیما دوست هستند و او از این روابط برای تقویت آثار خود استفاده کرده‌اند. از سوی دیگر، بسیاری از آن‌ها به بازی‌های کوجیما راه پیدا کرده‌اند و به نظر می‌رسد عنوان Death Stranding 2 نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

Death Stranding 2 قرار است از بازیگران سوپراستاری همچون نورمن ریدس (Norman Reedus)، ال فانینگ (Elle Fanning) و بسیاری دیگر استفاده کند، اما تعدادی افراد غیر بازیگر نیز در آن حضور خواهند داشت. جورج میلر، کارگردان فیلم Mad Max، نیز در بازی Death Stranding 2 نقشی بسیار مهم به عنوان متحد سم پورتر بریجز (Sam Porter Bridges) خواهد داشت. با این حال، بر اساس تیتراژ در تریلر، شخصی شبیه به جورج میلر این نقش را بر عهده دارد و در واقع خودش این اجرا را انجام نخواهد داد.

اجرای واقعی نقش جورج میلر، توسط مارتی رون (Marty Rhone) انجام خواهد شد. هیدئو کوجیما در اولین بازی Death Stranding با کارگردان گیرمو دل تورو (Guillermo del Toro)، کار مشابه‌ای را با استفاده از شباهت او انجام داد، اما صدای شخص دیگری را جایگزین کرد.

اگر افراد مشهور و اسطوره‌ها در Death Stranding 2 ظاهر شوند، چندان تعجب‌آور نخواهد بود. انواع حدس‌ها در مورد اینکه چه کسی ممکن است در بازی باشد، وجود دارد، مانند کیانو ریوز، که قبلاً در کنار کوجیما دیده شده بود.

بخوانید :   تعداد بازیکنان همزمان بازی Tekken 8 به بیش از دو برابر نسخه قبلی رسیده است
نوشته قبلی
طاهر رحیم درباره شخصیت منفی فیلم Madam Web می‌گوید
نوشته بعدی
تصاویر تازه پشت صحنه فیلمبرداری سریال Daredevil: Born Again

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست