ویدیو جدید فیلم Argylle را تماشا کنید

تقریبا زمان اکران فیلم جاسوسی Argylle به کارگردانی متیو وان فرا رسیده و تماشاگران بی‌صبرانه منتظر تماشای نقش‌آفرینی هنری کویل و سم راکول در این فیلم هستند.

در همین حین ویدیو جدیدی از این فیلم منتشر شده که می‌توانید آن را در ادامه تماشا کنید:

هنری کویل را در این ویدیو می‌بینیم که در نقش مامور آرگیل بازی می‌کند و صحنه مبارزه را از دید این شخصیت مشاهده می‌کنیم. اینکه این نمایانگر چه چیزی است مشخص نیست چرا که این فیلم کمپین تبلیغاتی بسیار محرمانه‌ای داشته. با توجه به گزارش‌های پیشین، هر آنچه از این فیلم دیده‌ایم تنها از ۲۸ دقیقه ابتدایی این فیلم بوده که به این معناست تماشاگران می‌توانند شاهد توییست‌ها و صحنه‌های اکشن بیشتری باشند.

با اینکه اطلاعات درباره داستان فیلم Argylle همچون یک معماست، اما با توجه به جزئیات به دست آمده به نظر می‌آید که داستان حول محور رمان‌نویس داستان‌های جاسوسی به اسم Elly Conway است که درگیر دنیای بسیار خطرناک جاسوسی می‌شود. بنظر می‌آید داستان‌هایی که او می‌نویسد اتفاقات واقعی دنیای جاسوسی را منعکس می‌کند که باعث می‌شود تا هدف یک سندیکای بزرگ مخفی شود.

کارگردانی این فیلم و نوشتن فیلمنامه به ترتیب برعهده متیو وان و جیسون فوکس می‌باشد. از بازیگران این فیلم می‌توان به برایس دالاس هاوارد، هنری کویل، سم راکول، دوآ لیپا، جان سینا، کاترین اوهارا، صوفیا بوتله، ساموئل جکسون و برایان کرانستون اشاره کرد.

فیلم Argylle در تاریخ دوم فوریه (۱۳ بهمن) در سینماها اکران خواهد شد.

منبع: Collider

بخوانید :   تریلر مستند Captains of the World هیجان جام جهانی ۲۰۲۲ را زنده می‌کند
نوشته قبلی
تعداد بازیکنان همزمان بازی Tekken 8 به بیش از دو برابر نسخه قبلی رسیده است
نوشته بعدی
دو بازی از سری Devil May Cry از استیم حذف شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست