نقدها و نمرات Suicide Squad: Kill the Justice League منتشر شدند

نقدها و نمرات بازی Suicide Squad: Kill the Justice League به مرور در حال منتشر شدن هستند.

در ادامه خلاصۀ برخی نقد و بررسی‌های منتشر شده از وبسایت‌های معتبر را مطالعه می‌کنید:

VGC 8/10

Suicide Squad: Kill the Justice League یک بازی ضد-قهرمانی سرگرم‌کننده و از نظر بصری خیره‌کننده است، اگرچه برخی فعالیت‌های آن تکراری می‌شوند. دنیای آرکام استودیوی راکستدی با زرق و برق به پایان می‌رسد، بدون آن که تسلیم بازی‌های سرویس‌محور شود.

KeenGamer 5.5/10

بازی بسیاری از خواسته‌های شما را برآورده نمی‌کند. در نگاه اول، مبارزات جذاب به نظر می‌رسند، اما نهایتاً به دلیل رویارویی‌ها و ماموریت‌های تکراری، این بخش در رسیدن به هدف خود شکست می‌خورد. دیالوگ‌ها و کات‌سین‌ها به خوبی تولید شده‌‌اند، اما در مورد مبارزه با باس‌ها و پایان‌بندی نمی‌توان چنین چیزی را گفت. به طور کلی، برخی از طرفداران DC احتمالا از بازی و سرگرمی پر هرج و مرج آن لذت خواهند برد، اما بسیاری از طرفداران سرسخت کامیک بوک‌ها نیز سریعاً متوجۀ برخی ضعف‌ها در شخصیت‌پردازی‌ها می‌شوند. قیمت کامل نیز بسیار بالا است و کیفیت و محتوا را توجیه نمی‌کند.

Games.CZ 5/10

زیر اکشن سرگرم‌کننده و بازیگرانی که نقش خود را خوب ایفا کرده‌اند، یک لوتر شوتر معمولی نهفته است که مدام ۵ نوع فعالیت را تکرار می‌کند. Suicide Squad: Kill the Justice League به عنوان یک اسپسین-آف از سری آرکام می‌توانست به اثری مناسب تبدیل شود، اما حالا با عنوانی روبه‌رو هستیم که نمی‌توان به آن بازگشت و اوقات مفرحی با آن داشت.

Areajugones 4/10

آیا این همان راکستدی‌ای است که روزی سری نمادین Batman: Arkham را ساخت؟ حقیقتاً با این عملکرد ناامیدکنندۀ بازی Suicide Squad از هر جنبۀ ممکن، دیگر مطمئن نیستم. بازی را زمانی می‌توانم توصیه کنم که با قیمتی بسیار پایین‌تر در دسترس باشد.

header نقدها و نمرات suicide squad kill the justice league منتشر شدند
میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
بخوانید :   نسخه بعدی بازی Subnautica در سال ۲۰۲۵ عرضه می‌شود
نوشته قبلی
بازی واقعیت مجازی Awakening نسخه اصلی بعدی سری Metro نیست
نوشته بعدی
گزارش: کنسول دستی جدید پلی استیشن در دست توسعه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست