اطلاعاتی از ویژگی‌های طاعون اژدها در Dragon’s Dogma 2 فاش شد

تنها چند ماه تا انتشار بازی Dragon’s Dogma 2 زمان باقی مانده و کپکام (Capcom) جزئیات جدیدی را از این عنوان اکشن نقش‌آفرینی حماسی به اشتراک گذاشته است.

در این دنباله، تعداد زیادی ویژگی جدید وجود خواهد داشت و در آخرین تریلری که به تازگی در رویداد State of Play سونی به نمایش گذاشته شد، DragonsPlague (طاعون اژدها)، یک بیماری عفونی که Pawns (همراهان شخصیت اصلی) را هنگام سفر در قلمروها تحت تاثیر قرار می‌دهد، نشان داد. گفته می‌شود که موجودات مبتلا به این بیماری، به جای ضعیف شدن، عملکرد بالایی از خود نشان داده و در گفتار و رفتار خود به طور قابل توجه‌ای جسور می‌شوند.

ظاهراً می‌توانید در بازی Dragon’s Dogma 2، انتخاب کنید که سیستم Pawns چگونه رفتار کند. اگر می‌خواهید آن‌ها را از آسیب دور نگه دارید، مطمئناً ابزاری در کار خواهد بود، اما اگر به طور ناگهانی هنگام تجربه اثرات DragonsPlague بیش از حد تحت تاثیر قرار بگیرند، ممکن است نتایج جالبی به همراه داشته باشد.

گفتنی است، همراهان زمانی که به این بیماری مبتلا می‌شوند، قدرتشان بهبود می‌یابد و موجب تغییراتی در رفتارشان می‌شود، شاید فعال‌تر یا جسورتر شوند. DragonsPlague، همچنین می‌تواند با سفر همراهان شما به جهان‌های مختلف گسترش یابد که در ابتدا می‌تواند مفید باشد. با این حال، در مراحل بعدی، آن یک «فاجعه ویرانگر» به بار می‌آورد. اطلاعات بیشتری حتی در دنیای بازی ارائه نشده است، بنابراین باید خودتان آن را کشف کنید.

DragonsPlague یک ویژگی نادر در بازی خواهد بود و به طور مکرر ظاهر نمی‌شود. با این حال، بازیکنان می‌توانند انتخاب کنند که به دنبال درمان آن باشند یا از تقویت این ویژگی برای Pawns خود استفاده کنند.

بخوانید :   ریمیک فیلم Another Round به کارگردانی کریس راک ساخته خواهد شد

Dragon’s Dogma 2 در تاریخ ۲۲ مارس (۳ فروردین ۱۴۰۳) برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه می‌شود.

نوشته قبلی
سازنده بازی Lost Sphear رسما با استودیوی Square Enix ادغام شد
نوشته بعدی
بنیان‌گذاران Supermassive Games از این استودیو جدا شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست