Ghosts of New Eden به نمایش انتخاب‌ها، مبارزات و موارد دیگر می‌پردازد

درباره بازی Banishers: Ghosts of New Eden استودیوی دونت ناد (DON’T NOD) بیشتر بدانید، از نیو ادن (New Eden) زیبا و خطرناک گرفته تا توانایی‌های مختلف رد (Red) و آنتا (Antea).

عنوان Banishers: Ghosts of New Eden تقریباً دو هفته دیگر عرضه خواهد شد، اما استودیوی دونت ناد همچنان به تبلیغ آن ادامه می‌دهد. یک تریلر جدید از گیم‌پلی بازی منتشر شده و به طور کلی، تنظیمات، شخصیت‌های اصلی و موارد دیگر را به نمایش می‌گذارد. آن را در زیر بررسی کنید.

بازیکنان در سال ۱۶۹۵ به نیو ادن در آمریکای شمالی می‌روند و دو شکارچی روح به نام‌های رد و آنتا را کنترل می‌کنند. در حالی که آن‌ها سوگند یاد کرده‌اند از مردم در برابر اشباح محافظت کنند و به ارواح کمک کنند تا به حرکت خود ادامه دهند، دستور کار عمیق‌تری وجود دارد. پس از اینکه آنتا تبدیل به یک روح شد، چرخش فاجعه‌بار وقایع باعث می‌گردد که رد بین حفظ سوگند خود برای محافظت از انسان‌ها در برابر ارواح بدخواه و نجات آنتا از وضعیت خود، سردرگم شود.

در مبارزات، بازیکنان می‌توانند به طور یکپارچه بین این دو شخصیت جابه‌جا شوند، در حالی که رد به مهارت‌های تفنگ، شمشیر و روح‌گیری تکیه می‌کند، آنتا بر حملات غیرمادی تمرکز دارد. ارتقاهای مختلف برای هر کاراکتر، مزایایی را برای کاراکتر دیگر فراهم می‌کند. آنتا همچنین می‌تواند با استفاده از قابلیت‌های خود مسیرهای جدیدی را برای پیشروی باز کند.


عنوان Banishers: Ghosts of New Eden در تاریخ ۱۳ فوریه ۲۰۲۴ (۲۴ بهمن ۱۴۰۲) برای Xbox Series X/S ،PS5 و PC منتشر خواهد شد.

بخوانید :   بازی Persona 6 در سال اول عرضه می‌تواند ۵ میلیون نسخه فروش داشته باشد

نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نوشته قبلی
تا سال ۲۰۲۵ منتظر فصل دوم Wednesday نباشید
نوشته بعدی
حضور برد پیت در آخرین فیلم کوئنتین تارانتینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست