حجم نصب و تاریخ پریلود Final Fantasy VII: Rebirth مشخص شد

طرفداران فرنچایز Final Fantasy دوران خوشی را سپری می‌کنند، زیرا برای دو سال متوالی شاهد انتشار عمده این سری هستیم. سال گذشته Final Fantasy XVI منتشر گشت و امسال Final Fantasy VII: Rebirth عرضه خواهد شد.

قسمت دوم این تلاش حماسی برای بازسازی آنچه مسلماً بهترین نسخه در کل این مجموعه است، در پایان فوریه (۲۹ فوریه ۲۰۲۴ – ۱۰ اسفند ۱۴۰۲) منتشر خواهد شد، اما در این بین بازیکنان باید اطمینان حاصل کنند که فضای ذخیره‌سازی کافی برای Final Fantasy VII: Rebirth در زمان آماده شدن آن وجود دارد.

دیتاماینر قابل اعتماد PlayStationSize در توییتر خود فاش کرده است که Final Fantasy VII: Rebirth برای نصب به نزدیک ۱۵۰ گیگابایت فضای خالی نیاز دارد که در نسخه ۱.۰۰۱.۰۰۰ به ۱۴۵.۲۵۰ گیگابایت می‌رسد.

PlayStationSize می‌افزاید که بازیکنان می‌توانند از ۲۷ فوریه ۲۰۲۴ (۸ اسفند ۱۴۰۲ – دو روز قبل از انتشار)، بازی را روی کنسول‌های خود از قبل بارگذاری کنند.

  • حجم نصب: ۱۴۵.۲۵۰ گیگابایت
  • ورژن: ۱.۰۰۱.۰۰۰
  • قیمت نسخه استاندارد: ۶۹.۹۹ دلار
  • تاریخ پریلود: ۲۷ فوریه ۲۰۲۴ (۸ اسفند ۱۴۰۲)
  • تاریخ انتشار: ۲۹ فوریه ۲۰۲۴ (۱۰ اسفند ۱۴۰۲)

همه ما می‌دانستیم که حجم این بازی زیاد خواهد بود، اما بعید است که کسی پیش‌بینی این مقدار را کرده باشد. تقریباً مثل آن است که اسکوئر انیکس (Square Enix) در رقابتی تنگاتنگ با اکتیویژن (Activision) و عناوین Call of Duty قرار دارد.

حداقل بازیکنان می‌توانند از این موضوع به عنوان یک یادآوری یاد کنند تا در نهایت یک SSD اضافی برای کنسول خود خریداری نمایند. خوشبختانه آن‌ها از زمانی که تازه به بازار عرضه شده بودند، مقداری ارزان‌تر هستند.

بخوانید :   تریلر جدید Masters of the Air ساخته استیون اسپیلبرگ و تام هنکس منتشر شد

نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نوشته قبلی
حضور برد پیت در آخرین فیلم کوئنتین تارانتینو
نوشته بعدی
توسعه‌دهنده Dead by Daylight که از Palworld انتقاد کرده بود مورد خشم طرفداران قرار گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست