بازی Suicide Squad: Kill the Justice League پایان صداپیشگی کوین کانروی نخواهد بود

به نظر می‌رسد که پس از بازی ویدیویی Suicide Squad: Kill the Justice League صداپیشگی کوین کانروی در قامت شوالیه تاریکی به پایان نخواهد رسید.

کوین کانروی صداپیشه تکرار نشدنی و تا ابد به یاد ماندنی شوالیه تاریکی در بازی‌های ویدیویی و انیمیشن‌های مختلفی بوده که خاطراتی فراموش نشدنی را برای دوست‌داران آثار دی‌سی به یادگار گذاشته است. هنرمندی دوست داشتنی که در سن ۶۶ سالگی به سبب سرطان روده دار فانی را وداع گفت و تصور می‌شد که بازی ویدیویی Suicide Squad: Kill the Justice League (جوخه انتحار: لیگ عدالت را بکش) آخرین صداپیشگی وی در قامت بروس وین/بتمن خواهد بود؛ عنوانی ناامید کننده که تاکنون میانگین امتیاز ۶۳ را دریافت کرده است.

با این حال خوشبختانه باید گفت که طبق گزارش منتشر شده از سوی خبرگزاری IGN مطلع شدیم که کوین کانروی پیش از مرگ برای حضور در ۳ پروژه انیمیشنی مرتبط با دی‌سی مشغول ضبط و صداگذاری بوده است. پروژه نخست Justice League: Crisis on Infinite Earths – Part 3 نام داشته که ۳ گانه حماسی جهان‌های موازی را به اتمام رسانده و پروژه دوم نیز مرتبط با Batman: The Animated Series خواهد بود.

آخرین پروژه نیز تحت عنوان Batman: Caped Crusader شناخته می‌شود. البته هنوز مشخص نیست که صداگذاری کوین کانروی برای چه تعداد قسمت ضبط شده است؛ با این حال حضور او حتی در برای یک قسمت هم شده می‌تواند دوست‌داران وی را حسابی شگفت‌زده نماید. مخصوصاً آن که می‌دانیم خاطرات ما با اثر شکست خورده‌ای همچون بازی ویدیویی Suicide Squad: Kill the Justice League به پایان نخواهد رسید.

بخوانید :   بزرگترین مشکل نمایش The Game Awards امسال چه بود؟

از بین پروژه‌های نام برده شده، برای تماشای کدام یک از آن‌ها بیش از سایرین در انتظار هستید؟ آیا صداپیشه دیگری از شخصیت شوالیه تاریکی می‌تواند میراثی همچون کوین کانروی را از خود بر جای بگذارد؟

منبع: کولایدر

Batman Arkham knightLegend Killer
نوشته قبلی
بسته‌الحاقی Shadow of the Erdtree در فاز کنترل کیفی قرار گرفت
نوشته بعدی
Infinite Wealth یک میلیون نسخه فروخته است –

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست