ساخت اقتباس سینمایی Klara and The Sun با بازی جنا اورتگا

جنا اورتگا و امی آدامز به اقتباس سینمایی تایکا وایتیتی از رمان تحسین‌شده‌ی Klara and The Sun اثر کازو ایشیگورو پیوستند.

رمان Klara and The Sun (کلارا و خورشید) روایتگر داستان رباتی به نام کلارا است که خلق شده است تا با دختران نوجوان دوست شود و مطمئن شود که آن‌ها احساس تنهایی نمی‌کنند. ایشیگورو خالق این اثر در مورد رمانش می‌گوید:

من همیشه شیفته‌ی روایتگرهایی بودم که از بیرون به داستان نگاه می‌کردند؛ اما من عاشق کلارا هستم به خاطر اینکه او هیچ باری با خود به همراه ندارد! این طور نیست که او یک سری اصول و قواعدی داشته باشد و ناگهان در تضاد با چیزی که در دنیای بیرون می‌یابد قرار گیرد. او در ابتدا همانند یک لوح سفید است که هیچ‌چیزی در آن نوشته نشده است. او همانند یک کودک رفتار می‌کند و بسیار تمایل به دوستی و همراهی با دیگران دارد.

فقط این مسئله برایم مهم نبود که او از نگاه یک ربات دید محدودی به دنیا دارد؛ من می‌خواستم او در تمام رمان کودکی، تازگی و معصومیت خود را حفظ کند. من می‌خواستم او همواره به وجود یک نیروی خیر که از دنیا محافظت می‌کند؛ علی‌رغم تمام اتفاقات تاریکی که در اطراف او رخ می‌دهد ایمان داشته باشد.

با توجه به برنامه‌ی فشرده‌ی جنا اورتگا و امی آدامز، انتظار نمی‌رود که تولید این اثر در آینده‌ی نزدیک آغاز شود. با این حال باید منتظر ماند و دید که آیا تایکا وایتیتی می‌تواند یک اقتباس سینمایی جذاب و وفادار از دنیای فانتزی و زیبای کوزو ایشیگورو برای مخاطبان به ارمغان آورد یا خیر.

بخوانید :   سه تصویر جدید از بازی Marvel’s Blade منتشر شد

منبع: کولایدر

نوشته قبلی
دموی Final Fantasy 7 Rebirth به‌زودی عرضه می‌شود
نوشته بعدی
Bloodborne سال‌ها پیش برای PC در دست توسعه بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست