Persona 3 Reload بهترین عرضه این سری را در استیم رقم زد

Persona 3 Reload به بیش از ۴۲ هزار بازیکن همزمان در پلتفرم استیم (Steam) بلافاصله پس از انتشار رسید و بهترین رکورد Persona 5 Royal را شکست.

در چند هفته اول سال ۲۰۲۴ شاهد انتشار مجموعه‌ای از عناوین قابل توجه و موفق بوده‌ایم و اکثر آن‌ها (و نه همه) از موفقیت تجاری برخوردار هستند تا تحسین منتقدان را منعکس کنند. نام دیگری تحت عنوان Persona 3 Reload که امروز منتشر شده است، به لیست عناوین موفق سال ۲۰۲۴ اضافه شد.

این بازسازی نه تنها مورد تحسین گسترده منتقدان قرار گرفته (با امتیاز متاکریتیک ۸۹)، بلکه تعداد زیادی از بازیکنان را نیز به خود جذب کرده است. طبق گفته پایگاه اطلاعاتی استیم (SteamDB)، بلافاصله پس از راه‌اندازی، Persona 3 Reload به اوج تعداد کاربران همزمان استیم با ۴۲۱۱۲ بازیکن رسید. این بالاترین تعداد کاربران همزمانی است که یک بازی از فرنچایز Persona در استیم به خود دیده است. به آمار زیر توجه کنید:

  1. Persona 3 Reload با ۴۲,۱۱۲ بازیکن همزمان
  2. Persona 5 Royal با ۳۵,۴۷۴ بازیکن همزمان
  3. Persona 4 Golden با ۲۹,۹۸۴ بازیکن همزمان
  4. Persona 3 Portable با ۳,۵۱۵ بازیکن همزمان

موفقیت آنی Persona 3 Reload در استیم بسیار قابل مقایسه با بازی Like a Dragon: Infinite Wealth از شرکت سگا (SEGA) در هفته گذشته است که به اوج ۴۶۱۶۱ بازیکن همزمان رسید و در زمان نگارش این مقاله کمی بالاتر از Persona 3 Reload است. اینکه آیا رتبه‌ها جابه‌جا خواهند شد یا خیر؟ باید منتظر ماند و دید.

عنوان Persona 3 Reload برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC در دسترس است. طبق افشای‌های اخیر، Persona 3 محتوای بیشتری را در قالب DLC پس از عرضه دریافت خواهد کرد، در حالی که گفته می‌شود نسخه نینتندو سوییچ ۲ (Nintendo Switch 2) بازی نیز در دست توسعه است.

بخوانید :   مستند ساخت The Last of Us Part 2 منتشر شد

نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نوشته قبلی
The Last of Us Part 2 در ابتدا با الهام از Bloodborne مراحل توسعه را سپری می‌کرد
نوشته بعدی
صدای اسلحه‌ها در Silent Hill 2 Remake بسیار خوب و قوی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست