کاترین اوهارا رسما به فصل دوم سریال The Last of Us اضافه شد

کاترین اوهارا به صورت رسمی به جمع بازیگران فصل دوم سریال The Last of Us اضافه شده است.

فصل اول سریال «آخرین بازمانده از ما» توانست توجه بینندگان را به خودش جلب کند و حالا نیز تولید فصل دوم آن در جریان است و انتخاب بازیگران برای نقش‌های جدید آن جریان دارد. اخیرا نیز بازیگر دیگری به جمع بازیگران فصل دوم این سریال اضافه شده است.

کاترین اوهارا که چندی پیش شایعاتی از پیوستنش به فصل دوم سریال «آخرین بازمانده از ما» مطرح شده بود، به تازگی و به صورت رسمی به جمع بازیگران این سریال اضافه شده است. این بازیگر سابقه حضور در فیلم‌های Home Alone را دارد و اخیرا نیز در فیلم Beetlejuice 2 و فیلم Argylle بازی کرده است.

ظاهرا کاترین اوهارا در فصل دوم سریال «آخرین بازمانده از ما» نقش کاراکتر جدیدی به نام گیل را بازی خواهد کرد که در بازی‌ها وجود ندارد و سازندگان او را مخصوص سریال خلق کرده‌اند. در حال حاضر جزئیات بیشتری از این شخصیت در دست نیست.

همانند فصل اول، فصل دوم سریال «آخرین بازمانده از ما» به نویسندگی کریگ مازن و نیل دراکمن است و خود آن‌ها در کنار افراد دیگری همچون کیت هرون، استفن ویلیامز، مارک میلود و نینا ویلیامز قسمت‌های آن را کارگردانی خواهند کرد. در فصل دوم، پدرو پاسکال و بلا رمزی بار دیگر نقش‌های خودشان را بازآفرینی خواهند کرد.

فیلمبرداری فصل دوم سریال «آخرین بازمانده از ما» از تاریخ ۱۲ فوریه سال ۲۰۲۴ میلادی شروع خواهد شد و احتمالا در سال ۲۰۲۵ پخش می‌شود.

منبع: comicbook

بخوانید :   خرید اکتیویژن توسط مایکروسافت به نفع صنعت گیم خواهد بود
نوشته قبلی
طرفداران از نمایش اخیر Silent Hill 2 Remake ناامید هستند
نوشته بعدی
کارل ویترز ستاره راکی و مندلورین درگذشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست