نقدهای Suicide Squad در استیم بسیار مثبت هستند

علی‌رغم عرضه پرحاشیه بازی Suicide Squad: Kill The Justice League، به نظر می‌رسد این اثر توانسته با جا باز کردن در دل بازیکنان، نقدهای بسیار مثبتی را در استیم دریافت کند.

بازی Suicide Squad: Kill The Justice League، یک نسخه مورد انتظار از استودیوی راکستدی (Rocksteady) بود، اما به بدترین عنوان توسعه‌دهنده تبدیل شد و ناامیدی‌های زیادی را ایجاد کرد. جالب اینجاست که علی‌رغم ناامیدی‌ها و نقدهای منفی منتقدان، Suicide Squad: Kill The Justice League توانسته است در Steam موفق ظاهر شود.

در حال حاضر، بررسی‌ها در استیم نشان‌دهنده استقبال «بسیار مثبت» است که تناقضی با احساسات گسترده‌تر پیرامون بازی ایجاد می‌کند. این بازی، ۱۲۴۶ نقد را به خود اختصاص داده که ۸۶ درصد آن‌ها مثبت بوده‌اند. به نظر می‌رسد بسیاری از بررسی‌های استیم، بازی را در حالتی بین نه بد و نه خوب توصیف می‌کنند.

انتقادات به جنبه‌های مختلفی از بازی وارد شده. بسیاری بر این باورند که اگرچه گیم‌پلی آن مناسب است، اما قیمت ۷۰ دلاریِ آن را توجیه نمی‌کند. عدم ارزش تعریف شده بازی نسبت به قیمت آن، به عوامل مختلفی از جمله گیم‌پلی تکراری، سیستم لوت بدون پاداش، مشکلات فنی و عدم داستان پردازی عمیق نسبت داده می‌شود.

با این حال، حلقه اصلی گیم‌پلی برای کاربران استیم به اندازه کافی لذت‌بخش به نظر می‌رسد و بسیاری از افراد را تشویق می‌کند تا نظرات مثبت خود را ارائه دهند. با این حال، دیدن چنین عدم ارتباطی بین نمرات منتقدان و نقدهای استیم جالب است.

در حالی که بازی مورد بحث ما نسبت به نسخه‌هایی مانند Gotham Knights جایگاه پایین‌تری دارد، اما رتبه‌بندی اولیه آن در استیم دلگرم‌کننده است. با این حال، مطمئناً نخواهد توانست به استانداردهای بالایی که ۱۴ سال پیش توسط Batman Arkham Asylum تعیین شده بود، عمل کند.

بخوانید :   تریلر جدید بازی Skull and Bones محتویات پس از عرضه آن را به نمایش می‌گذارد
نوشته قبلی
عناوینی که Game Pass را در فوریه ۲۰۲۴ ترک می‌کنند
نوشته بعدی
ظاهرا تریلر Silent Hill 2 Remake مربوط به بیلد قدیمی آن است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست