ظاهرا تریلر Silent Hill 2 Remake مربوط به بیلد قدیمی آن است

طبق گزارش‌ها، تریلر رونمایی از Silent Hill 2 Remake، بیلد قدیمی‌تر آن از سال گذشته را نشان داده است.

بازی Silent Hill 2 Remake به تازگی در طول رویداد State of Play پلی استیشن نمایش داده شد، اما مورد استقبال طرفداران قرار نگرفت، چرا که بسیاری معتقدند، بازی قبل از انتشار به زمان بیشتری برای توسعه نیاز دارد. پس از این نمایش، یکی از افشاگران برجسته صنعت بازی ادعا کرد که آخرین تریلر بازی Silent Hill 2 Remake، مشابه تریلری است که در سال ۲۰۲۳ مشاهده کرده بود.

باید بدانید که Silent Hill دومین فرنچایز بزرگ کونامی پس از Metal Gear Solid است، بنابراین بسیاری از افراد، به دلیل عدم توجه به انتظارات طرفداران، از گیم‌پلی اخیر آن ناامید شدند. پس از انتقادات بازیکنان از گیم‌پلی بازی Silent Hill 2 Remake، داست گالم (Dusk Golem)، با حضور خود در Discord، راجع به مراحل فعلی ساخت بازی صحبت کرد. او بیان داشت که این تریلر، جدیدترین ساخته‌ی بازی را نشان نمی‌دهد، زیرا تقریباً شبیه به ویدیویی بوده که در می ۲۰۲۳ (اردیبهشت ۱۴۰۲) دیده است. با این حال، عناصری مانند مبارزه و نورپردازی در بیشتر موارد یکسان باقی مانده‌اند.

به هر حال، طرفداران امیدوارند که بلوبر تیم، در این مدت پیشرفت چشمگیری در بازی داشته باشد. به طور معمول، بازی‌ها با استفاده از بیلدهای قدیمی‌تر خود نمایش داده می‌شوند، اما توسعه‌دهندگان اطمینان می‌دهند که در تریلرهای بزرگ بازی، طرفداران ناامید نخواهند شد. با توجه به اینکه این اولین‌بار بود که گیم‌پلی Silent Hill 2 Remake به نمایش گذاشته شد، کونامی باید مراقبت‌های مشابه‌ای را انجام دهد تا باعث ناامیدی نگردد.

بخوانید :   رسمی: بازی Hellblade 2 تنها به صورت دیجیتالی و با قیمت ۴۹.۹۹ دلار عرضه خواهد شد

در هر صورت، به نظر می‌رسد که این بازسازی، قبل از آماده شدن نیاز به کار بیشتری دارد. به همین دلیل هم کونامی تاریخ انتشار را تایید نکرده. با این حال، داست گالم نیز پس از مشاهدات اخیر خود باعث آسودگی بسیاری از طرفداران شده است. در حالی که بازی Silent Hill 2 Remake حس ناامیدی را در میان طرفداران ایجاد کرد، اظهارات او روزنه‌هایی از امید را برای بهبود بخش‌های مختلف تا زمان عرضه این عنوان به وجود آورده است.

نوشته قبلی
نقدهای Suicide Squad در استیم بسیار مثبت هستند
نوشته بعدی
نقدها و نمرات God of War Ragnarok: Valhalla [به‌روزرسانی شد]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست