طرفداران خواستار نگهداری از تمساح در بازی GTA 6 هستند

به نظر می‌رسد که طرفداران GTA 6 از راکستار گیمز (Rockstar Games) می‌خواهند گزینه نگهداری از تمساح به عنوان یک حیوان خانگی را به بازی اضافه کند.

حیوانات فقط زندگی را بهتر می‌کنند و با این منطق، نگهداری از هر حیوانی در خانه قطعاً خطری در پی نخواهد داشت. این قطعاً دیدگاه برخی از طرفداران Grand Theft Auto 6 است که دوست دارند راکستار گیمز (Rockstar Games) را ببینند که به ما اجازه می‌دهد تا تمساح‌های خانگی را در دنباله مورد انتظار نگه داریم.

در دسامبر ۲۰۲۳ (آذر ۱۴۰۲) اولین تریلر مورد انتظار برای Grand Theft Auto 6 منتشر شد و همانطور که می‌توانید انتظار داشته باشید، مدت زیادی طول نکشید که اینترنت را درنوردید و طرفداران دست به کار شدند و هر ثانیه از آن را تجزیه و تحلیل کردند. اکنون پس از گذشت یک ماه و ۱۷۲ میلیون بازدید، هیاهو تا حدی کاهش یافته است، اما این موضوع مانع از آن نشد که طرفداران به شبکه اجتماعی ردیت (Reddit) مراجعه کنند و افکار خود را به اشتراک بگذارند.

پست زیر مدتی پیش توسط یک کاربر در ردیت منتشر شد:

آیا فکر می‌کنید می‌توانید در Grand Theft Auto 6 یک حیوان خانگی داشته باشید؟

دیری نپایید که طرفداران دیگر به صدا درآمدند و به نظر می‌رسد که تمساح حیوان خانگی در صدر فهرست آرزوهای همه است. یکی دیگر گفت:

من یک تمساح و یک شترمرغ جنگی می‌خواهم.

دیگری به شوخی گفت:

منطقی است، نمی‌توانم صبر کنم تا یک تمساح را در وان حمام نگه دارم.

اشتیاق ناگهانی برای گرفتن تمساح حیوان خانگی از تریلر فوق‌الذکر ناشی می‌شود که در آن لحظه‌ای را مشاهده کردیم که تمساح در حال قدم زدن در سوپرمارکت بود. اگرچه این موضوع برخی از بینندگان را گیج کرد، برخی دیگر فکر می‌کردند با توجه به اینکه Grand Theft Auto 6 در فلوریدای خیالی اتفاق می‌افتد، چنین اتفاقاتی کاملا منطقی است، بنابراین تمساح‌ها تنها بخشی از زندگی روزمره ما خواهند بود.

بخوانید :   بررسی تغییرات جُثه گودزیلا از گذشته تا حال

علاوه بر تمساح، این تریلر یک چی‌واوا (سگ)، فلامینگو و دیگر حیوانات شایان ستایش را نیز به نمایش گذاشت. از آنجایی که فرانکلین در بازی Grand Theft Auto 5 سگی به نام Chop دارد، دسترسی به حیوانات خانگی دیگر در Grand Theft Auto 6 برای ما چندان دور از ذهن نخواهد بود.

باید دید که آیا می‌توانیم با تمساح حیوان خانگی خود از بانک‌ها سرقت کنیم یا خیر، اما اگر چنین است، محتوای عالی‌ای ایجاد خواهد شد.


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

منبع: GAMINGbible

نوشته قبلی
بازی تک نفره بعدی استودیوی ناتی داگ The Last of Us Part 3 نیست
نوشته بعدی
لیست تروفی‌های Final Fantasy 7 Rebirth منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست