5 بازی جدید از فرنچایز Resident Evil در دست ساخت است

گزارش جدید منتشر شده حاکی از آن است که شرکت کپکام (Capcom) روی ساخت ۵ بازی جدید از مجموعه‌ی Resident Evil کار می‌کند.

گفته شده است که یکی از این عناوین Resident Evil 9 است که دنباله‌ی اصلی بازی Resident Evil Village محسوب می‌شود. با توجه به موفقیت نسخه‌های اصلی جدید این مانند Resident Evil 7 و Resident Evil Village و همچنین موفقیت بازسازی‌های اخیر مانند Resident Evil 2 و Resident Evil 4، جای تعجب نیست که بیش از یک بازی Resident Evil در دست ساخت باشد، اما توسعه‌ی ۵ بازی کمی تعجب آور به نظر می‌رسد.

در این گزارش به Resident Evil 9 اشاره شده است اما هیچ بازی خاص دیگری وجود ندارد. چهار بازی دیگر به عنوان معما باقی می‌ماند. یک یا دو بازی می‌تواند بازسازی باشد. نامزدهای احتمالی شامل Resident Evil: Code Veronica و Resident Evil 5. Resident Evil و Resident Evil 0 هستند. این باعث می‌شود که حداقل دو یا سه تا از بازی‌ها مشخص نشوند. برای این منظور ما تعجب نخواهیم کرد اگر یک بازی سرویس محور در دست ساخت باشد، شاید حتی بازی‌ای وجود داشته باشد که بیشتر به ژانر بقا متمایل شود، زیرا در حال حاضر بسیار محبوب هستند. با این حال، همه این‌ها گمانه‌زنی‌هایی جدا از گزارش و توسط داسک گالم (Dusk Golem)، منبع داخلی کپکام، مطرح شده است.

وقتی صحبت از Resident Evil به میان می‌آید، داسک گالم یکی از بهترین‌ منابع در نظر گرفته می‌شود، با این حال، ممکن است همه چیز درست نباشد. باید به یاد داشته باشید که این اطلاعات رسمی نیست و کپکام در مورد این گزارش و حدس و گمان هایی که ایجاد شده، هیچ اظهار نظری نکرده است. در صورت انتشار اطلاعات بیشتر آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

بخوانید :   نقشه بزرگ بازی GTA 6: وایس سیتی بخشی از یک ایالت است

شرکت کپکام پیش‌تر اعلام کرد که به ساخت بازسازی‌های بیشتر از سری Resident Evil ادامه خواهد داد.


نظر شما در این باره چیست؟

نوشته قبلی
The Short Message منتشر شدند
نوشته بعدی
مدس میکلسن در بازی Death Stranding 2 حضور نخواهد داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست