حضور نیکول کیدمن و ال فانینگ در ساخته جدید کمپانی اپل

در ساخته جدید کمپانی اپل که سریالی کوتاه خواهد بود شاهد همکاری بازیگرانی نظیر نیکول کیدمن و ال فانینگ هستیم.

به نظر می‌رسد که نیکول کیدمن به نقش آفرینی‌های جذاب خود در آثار تلویزیونی همچنان ادامه خواهد داد. زیرا طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده، او در همکاری با بازیگر جوان و مطرح هالیوود یعنی ال فانینگ در سریال کوتاهی تحت عنوان Margo’s Got Money Troubles به نقش آفرینی می‌پردازد که ساخته مشترک کمپانی‌های اپل و A24 محسوب می‌شود.

مجموعه تلویزیونی کوتاه ۸ قسمتی که ساخت و نویسندگی آن بر عهده دیوید ای. کیلی بوده و اقتباسی از رمان روفی ثورپ محسوب می‌شود که اخیراً در ماه ژوئین به چاپ رسیده است.

این اثر روایت‌گر زندگی پرفراز و نشیب دختر کشتی‌گیر سابقی می‌باشد که علی‌رغم تلاش برای تغییر شرایط زندگی‌اش اما به شکلی ناخواسته با استاد درس زبان انگلیسی آشنا شده و رابطه‌ای غیرمنتظره بین آن‌ها شکل می‌گیرد. مسئله زمانی پیچیده‌تر می‌شود که پدر این دختر پس از سال‌ها سر و کله‌اش پیدا شده تا در زندگی به وی کمک نماید.

نیکول کیدمن و ال فانینگ اخیراً در پروژه‌هایی نظیر Aquaman and the Lost Kingdom و All the Bright Places به نقش آفرینی پرداخته و در روزهای گذشته شاهد انتشار تریلری از بازی ویدیویی Death Stranding 2: On The Beach ساخته هیدئو کوجیما بودیم که در سکانسی غیرمنتظره، ال فانینگ ۲۵ ساله در مقابل دوربین حاضر شد تا مخاطبین را در بهت و حیرت فرو برد.

فعلاً تاریخ پخشی برای سریال کوتاه Margo’s Got Money Troubles برنامه ریزی نشده است.

بخوانید :   فروش بازی Palworld از مرز ۵ میلیون نسخه عبور کرد

منبع: کولایدر

نوشته قبلی
مدس میکلسن در بازی Death Stranding 2 حضور نخواهد داشت
نوشته بعدی
تصاویری از دفتر جدید استودیوی FromSoftware در توکیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست