آمادگی جرمی رنر برای ایفای مجدد نقش کماندار دنیای سینمایی مارول

جرمی رنر پس از پشت سر گذاشتن خطر مرگ به نظر می‌رسد که برای ایفای مجدد نقش کماندار دنیای سینمایی مارول از آمادگی کامل برخوردار است.

در دی ماه سال گذشته شاهد خبر شوکه‌کننده‌ای مبنی بر تصادف مرگبار جرمی رنر در حین برف‌روبی بودیم که سبب شد تا در بیمارستان بستری شده و سلامتی وی به خطر بیفتد تا حدی که حتی آینده بازیگری وی نیز تحت‌الشعاع قرار گرفته بود. بازیگر دوست داشتنی و محبوب ۵۳ ساله آمریکایی، ایفای نقش هاوک‌آی/کلینت بارتون را در دنیای سینمایی مارول بر عهده داشته است.

پس از پشت سر گذاشتن ۱ سال طول درمان و احیای صدمات فیزیکی، خوشبختانه شاهد بازگشتش به عرصه بازیگری هستیم تا جایی که برای حضور در فصل سوم مجموعه تلویزیونی Mayor of Kingstown اعلام آمادگی کرده است. حال خوشبختانه متوجه شده‌ایم که برای بازگشت در نقش نمادین خود از دنیای سینمایی مارول نیز آمادگی کامل داشته و تنها منتظر تماس از سوی تهیه‌کنندگان می‌باشد.

او در جریان مصاحبه با ET Online اعلام نموده که:

من همیشه آماده هستم. مطمئناً به اندازه کافی از قدرت جسمانی کافی برخوردار هستم. آن‌ها در تمام طول روند بهبودی همراه من بوده و کنارم حضور داشتند. پس اگر که خواهان حضورم هستند، می‌توانند من را داشته باشند.

علی‌رغم آن که در سریال کوتاه Hawkeye شاهد پیوستن هیلی استاینفلد به دنیای سینمایی مارول در قامت شخصیت کیت بیشاپ بوده‌ایم اما استودیو مارول همچنان می‌تواند از جرمی رنر در قامت یکی از اعضای اصلی و قدیمی تیم انتقام‌جویان بهره بگیرد. قطعاً محبوبیت این بازیگر و جایگاه وی در MCU به این راحتی فراموش نخواهد شد.

بخوانید :   بازی Final Fantasy 14 یک بتای عمومی برای ایکس باکس خواهد داشت

منبع: کامیک‌بوک

نوشته قبلی
ظاهرا نسل بعدی Xbox دیرتر از PS6 عرضه خواهد شد
نوشته بعدی
مقایسه Until Dawn Remake با بازی اورجینال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست