مدس میکلسن درباره بازگشت سریال Hannibal اطلاع داد

با وجود به اتمام رسیدن سریال Hannibal در فصل سوم، همچنان علاقه‌هایی برای ساخته ادامه این سریال وجود دارد که مدس میکلسن در اینباره صحبت می‌کند.

با اینکه پایان فصل سوم این سریال به گونه‌ای بود که همه چیز را جمع‌وجور کرد؛ اما همیشه گمانه‌زنی‌های درباره بازگشت این سریال وجود داشت. در گذشته نیز سازنده سریال برایان فولر و ستارگان این سریال نسبت به بازگشت علاقه نشان دادند اما به هزینه‌ها و اینکه سریال به کجا می‌رسد بستگی داشت. در مصاحبه جدیدی با مدس میکلسن دوباره خاطرنشان کرد که فصل چهارم این سریال درنهایت ساخته خواهد شد.

برای همه مشخص است که همه‌ی کسانی که جزو عوامل بودیم و همینطور برایان مایل به بازگشت هستیم؛ درنهایت این اتفاق دیر یا زود می‌افتد. در داستان اما یک فاصله خواهیم داشت که اشکالی هم ندارد، پس تنها مسئله این است که یک خانه جدید برای این سریال پیدا کنیم که درحال حاضر چیز مشخصی وجود ندارد. ما عاشق این سریال هستیم و مردم زیادی هم آن را دوست دارند.

وقتی درباره اینکه پس از پایان سریال، شخصیت‌های هانیبال و ویل گراهام در این سال‌ها مشغول چگونه گذرانده‌اند پرسیدیم، او اینگونه پاسخ داد:

برایان ایده‌هایی داره اما درصورتی که بخوایم دوباره شروع به ساخت کنیم نمی‌تونم چیزی رو برای شما افشا کنم؛ اما مطمئنم که اون‌ها از پسش بر اومدن.

سریال Hannibal در سه فصل از شبکه NBC پخش شد که داستان این شخصیت را پیش از رمان Red Dragon را دنبال می‌کند.

منبع: ComicBook

بخوانید :   نخست وزیر کانادا به متیو پری بازیگر فقید سریال Friends ادای احترام کرد
نوشته قبلی
تاریخ آغاز پخش فصل سوم تاک شو شب آهنگی مشخص شد
نوشته بعدی
On the Beach بازنخواهد گشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست