شایعه: ریمیک Uncharted 1 در دست ساخت است

آیا Uncharted بالاخره برمی‌گردد؟

نکات برجسته

  • Uncharted: Drake’s Fortune اولین بازی این مجموعه است.
  • ظاهراً بازسازی این نسخه در دستور کار پلی استیشن قرار دارد.
  • این گزارش از جانب شخصی منتشر شده که به طور دقیق، آخرین رویداد State of Play را فاش کرد.

با وجود وضعیت غیرفعال، Uncharted همچنان یکی از بهترین IPهای انحصاری پلی استیشن است. این فرنچایز در ایجاد سبک بازی‌های روایی که پلی استیشن امروزه بیشتر با آن شناخته می‌شود، پیشگام بود. مجموعه مورد بحث خود را به عنوان نقطه عطفی در رشد پلی استیشن طی دو دهه اخیر تثبیت کرده است.

استودیوی بند (Bend Studio) در نظر داشت Uncharted 5 را در سال ۲۰۲۰ بسازد، اما این برنامه به نتیجه نرسید. همچنین تقاضای زیادی برای بازسازی یا ساخت یک نسخه جدید از این سری وجود دارد و گزارش جدیدی از یک منبع داخلی قابل اعتماد ادعا می‎‌کند که پلی استیشن در تلاش است تا چنین خواسته‌هایی را برآورده سازد.

چرا این موضوع اهمیت دارد: طرفداران فرنچایز از قبل تقاضا برای یک بازسازی را نشان داده‌اند، بنابراین ناتی داگ (Naughty Dog) می‌تواند از این پروژه سود زیادی ببرد.

این گزارش توسط نیک بیکر (Nick Baker) از Xbox Era منتشر شده است. افشاکننده مذکور سابقه بسیار خوبی در این زمینه داشته و اخیراً، تقریباً تمام عناوینی که در آخرین State of Play پلی استیشن به نمایش گذاشته شدند را فاش کرد.

بنابراین، اطلاعات گزارش شده ممکن است درست باشند. این اینسایدر همچنین فاش کرد که تمرکز اخیر سونی (Sony) بیشتر روی ساخت نسخه‌های بازسازی شده است و برنامه مشابه‌ای برای سه‌گانه اصلی God of War دارد.

بخوانید :   بازی Palworld رکورد ۱ میلیون بازیکن همزمان را ثبت کرد

Uncharted: Drake’s Fortune جایی است که همه‌چیز شروع شد. این بازی در زمان انتشار به یک موفقیت تبدیل شد و جای تعجب نداشت که چرا؛ چون دارای مبارزات عالی، تصاویری باورنکردنی و داستانی جذاب بود.

با این حال، از آنجایی که Uncharted: Drake’s Fortune اولین بازی فرنچایز است، بیش‌ترین فضا و پتانسیل را برای بهبود دارد.

این بازسازی همچنین می‌تواند به عنوان وسیله‌ای برای آوردن بازی‌های بیشتر از این سری به رایانه شخصی عمل کند. پلی استیشن قبلاً Uncharted 4 و The Lost Legacy را ریمستر کرده بود و مدتی بعد، پورت رایانه شخصی آن‌ها را نیز عرضه کرد. بنابراین، رفتار مشابه‌ای می‌تواند در انتظار سایر بازی‌های این سه‌گانه باشد.

Uncharted: Drake’s Fortune پایه و اساس بازی‌های آینده را بنا نهاد. جایگاه آن به عنوان یک پیشگام غیرقابل انکار است و ناتی داگ قطعاً باید بازی دیگری از این سری بسازد.


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نوشته قبلی
مارک گوستافسون کارگردان انیمیشن Guillermo del Toro’s Pinocchio در سن ۶۴ سالگی درگذشت
نوشته بعدی
طرفداران افراطی The Last of Us Part 2 حتی فرزند بازیگر اَبی را به مرگ تهدید کرده بودند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست