اطلاعاتی از محتوای آینده Persona 3 Reload فاش شد

یکی از دیتاماینرها، جزئیات و برنامه‌هایی را که استودیوی اتلوس (Atlus)، برای محتویات و DLCهای آینده Persona 3 Reload در نظر گرفته‌ بود، افشا کرده است.

کاربر توییتر، ruinedstego، جزئیات جدیدی از فایل‌های Persona 3 Reload را به اشتراک گذاشته که برنامه‌هایی را برای محتوای DLC آینده و مجوز توسعه نشان می‌دهند. بر اساس اطلاعات به اشتراک گذاشته شده، بازی در آینده ۶ قطعه DLC جدید دریافت خواهد کرد. لیست جزئیات آن را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

  • Exploration Item Set
  • P4G EX BGM Set
  • P5R EX BGM Set
  • Velvet Room Costume Set
  • Velvet Room BGM Set
  • Episode Aigis / The Answer
  • Episode Aigis BGM Set

محتوای توسعه، شامل DLC داستانی در قالب Episode Aigis / The Answer خواهد بود. همچنین دارای مجموعه‌های BGM از Persona 4 Golden ،Persona 5 Royal ،Episode Aigis و Velvet Room است. علاوه بر این، یک ست آیتم کاوش و یک ست لباس Room Costume نیز وجود خواهد داشت.

پیش از این، کاربری به نام MbKKssTBhz5 در توییتر که به دلیل افشای عناوین Atlus شناخته شده است، به اشتراک گذاشته بود که Persona 3 Reload در آینده یک بستۀالحاقی به نام The Answer دریافت خواهد کرد. طبق اطلاعات منتشر شده، چندین DLC برای Persona 3 Reload برنامه‌ریزی شده‌اند و در سال مالی جاری منتشر خواهند شد. آن‌ها اشاره کردند که طرح DLC فعلی بازی بر اساس DLCهای سایر عناوین سگا (SEGA)، مانند Lost Judgment، الگوبرداری شده. اطلاعات جدید، مطابق با اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط افشاگری‌های قبلی است.

masoud pc gamerEzio (در انتظار گیمپلی از Marvel's Wolverine)
بخوانید :   بررسی بازی Persona 5 Tactica؛ پرسونای تاکتیکی
نوشته قبلی
کوجیما جزئیاتی از عروسک زنده Death Stranding 2 را اعلام کرد
نوشته بعدی
استراتژی مولتی‌پلتفرم شدن عناوین انحصاری مایکروسافت به زودی اعلام می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست