رابرت داونی جونیور به دنبال نقش اسکرکرو در فیلم Batman Begins بوده است

رابرت داونی جونیور به تازگی اظهار داشته که او به دنبال ایفای نقش اسکرکرو در فیلم Batman Begins بوده است.

سه‌گانه بتمن کریستوفر نولان از جمله برترین آثار ابرقهرمانی دنیای سینما به شمار می‌رود که توجه بسیاری از بازیگران را به خودش جلب کرده بود و افراد بسیار زیادی به دنبال حضور در این فیلم‌ها بودند. قبلا گزارش شده بود که کیلین مورفی در ابتدا برای ایفای نقش بتمن در این فیلم‌ها تست داده بود ولی در نهایت نقش شخصیت شرور اسکرکرو یا دکتر جاناتان کرین به او رسیده بود.

حالا رابرت داونی جونیور نیز در مصاحبه‌ای تازه مورد جالبی را آشکار کرده است. او بیان کرده که او با کریستوفر نولان برای ایفای نقش اسکرکرو در فیلم‌های بتمن صحبت کرده اما در نهایت این نقش به کیلین مورفی رسیده و او برای این نقش انتخاب نشده است. رابرت داونی جونیور بیان کرده:

به یاد دارم که برای این نقش با کریستوفر نولان صحبت کردم و به نظر می‌رسید که او چندان علاقه‌ای نسبت به این صحبت ندارد. او رفتاری کاملا مودبانه داشت اما مشخص بود که او چندان شیفته حضور من در این نقش نبود.

در هر صورت، رابرت داونی جونیور پس از آن برای ایفای نقش مرد آهنی یا تونی استارک در دنیای سینمایی مارول انتخاب شد و همین نیز هم به او و هم به مارول کمک بسیار زیادی کرد. اخیرا، رابرت داونی جونیور و کیلین مورفی در فیلم Oppenheimer ساخته کریستوفر نولان بازی کردند، فیلمی که نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم اسکار ۲۰۲۴ است.

منبع: collider

بخوانید :   اولین تریلر از انیمیشن سریالی Iwájú منتشر شد
نوشته قبلی
Survivor برنده جایزه بهترین موسیقی متن بازی در Grammy شد
نوشته بعدی
تمام محتوای پس از عرضه Helldivers 2 رایگان خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست