بازی های Starfield، ایندیانا جونز و Hellblade 2 هم شاید برای PS5 هم منتشر شوند

شب گذشته خبر بسیار مهمی منتشر شده که مایکروسافت قصد عرضه بازی های فرست پارتی خود برای پلی استیشن ۵ را دارد و به نظر می‌رسد که این موضوع برای Hellblade 2، استارفیلد (Starfield) و Indiana Jones and the Great Circle هم صدق می‌کند. 

این شایعات از ادعای یکی از کارمندان زنیمکس ریشه گرفته و اکنون سایت Verge گزارش داده که مایکروسافت در حال تصمیم گیری است که کدام یک از بازی‌های خود انحصاری نگه دارد و کدام‌ها را برای پلی استیشن ۵ و نینتندو سوییچ منتشر کند. به نظر می‌رسد که Indiana Jones and the Great Circle جز آن دسته از بازی‌هایی است که برای پلی استیشن ۵ هم منتشر می‌شود. 


مطلب پیشنهادی:چه اتفاقاتی در کمیک پیش درآمد بازی Spider-Man 2 رخ می‌دهد؟چه بر سر دو مردعنکبوتی خواهد آمد؟
چه اتفاقاتی در کمیک پیش درآمد بازی Spider-Man 2 رخ می‌دهد؟

Indiana Jones and the Great Circle قرار است در دسامبر ۲۰۲۴ به صورت انحصاری برای پی‌سی و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر شود و اگر این شایعات حقیقت داشته باشند، با چند ماه تاخیر روی پلی استیشن ۵ نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. منابع XboxERA و نیک بیکر همچنین از این خبر داده‌اند که بازی Starfield و پس از لانچ بسته الحاقی Shattered Space و Hellblade 2 نیز می‌توانند برای PS5 منتشر شوند. 

بازی Starfield

همچنین ادعا می‌شود که مایکروسافت در کیت توسعه پلی استیشن ۵ نیز سرمایه گذاری کرده تا از این استراتژی مولتی پلتفرم خود پشتیبانی کند. اگر Starfield برای PS5 منتشر شود، احتمال عرضه The Elder Scrolls 6 برای این کنسول‌ هم بسیار بیشتر خواهد شد. ساتیا نادلا نیز چندی پیش گفته بود که مایکروسافت می‌تواند ناشر خوبی برای پلی استیشن و نینتندو باشد.

بخوانید :   ثبت اختراع جدید سونی تجربه بازی‌ها را آسان‌تر می‌کند

گزارش روز گذشته هم به این اشاره داشت که Microsoft Flight Simulator 2024 و بازی بعدی استودیو id Software (احتمالا DOOM: Year Zero) نیز مولتی‌پلتفرم خواهند بود.


مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Starfieldجایی میان ستاره‌ها
بررسی بازی Starfield


ده شکایت عجیب مردم از شرکت‌های بازی‌سازی!

بازی های Starfield، ایندیانا جونز و Hellblade 2 هم شاید برای PS5 هم منتشر شوند - ویجیاتو

نوشته قبلی
تمام محتوای پس از عرضه Helldivers 2 رایگان خواهد بود
نوشته بعدی
کوین کاستنر شاید برای قسمت‌ها پایانی سریال Yellowstone بازگردد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست