باکس آفیس | فیلم Argylle صدرنشین شد

فیلم Argylle در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماهای داخل آمریکا توانست صدرنشین جدول باکس آفیس شود.

فیلم «آرگایل» اثری اکشن و کمدی ساخته متیو وان است که استودیو اپل برای آن حدود ۲۰۰ میلیون دلار هزینه کرده است و ستاره‌های بسیار بزرگ و برجسته‌ای نیز در آن نقش‌آفرینی می‌کنند. با این وجود، این اثر سینمایی در اولین هفته حضورش در گیشه نتوانسته عملکرد چندان خوبی از خودش داشته باشد. این فیلم در این هفته به فروش ۱۸ میلیون دلاری در داخل آمریکا بسنده کرد و صدرنشین جدول باکس آفیس شد.

فیلم «آرگایل» در گیشه‌های جهانی نیز فروش فوق‌العاده‌ای نداشته و تنها ۱۷٫۳ میلیون دلار در گیشه‌های بین‌المللی و در اولین هفته اکرانش به دست آورده است. با احتساب فروش داخلی و بین‌المللی، این اثر سینمایی پس از یک هفته اکران فروش جهانی ۳۵٫۳ میلیون دلار را به ثبت رسانده است.

در جایگاه دوم جدول باکس آفیس این هفته نیز سه قسمت ابتدایی فصل چهارم سریال  The Chosen قرار دارد که روی پرده سینماها اکران شدند و در اولین هفته حضورشان در گیشه نیز به فروش ۶ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کردند.

آخر هفته چه فیلم و سریالی ببینیم از the beekeeper تا masters of the air
فیلم The Beekeeper

فیلم The Beekeeper که هفته گذشته صدر جدول باکس آفیس را در اختیار داشته بود، این هفته به فروش ۵٫۲ میلیون دلاری در داخل آمریکا بسنده کرد و در جایگاه سوم جدول باکس آفیس این هفته قرار گرفت. با کسب این فروش، فروش کلی داخل آمریکای این فیلم اکشن با هنرنمایی جیسون استاتهام به رقم ۴۹٫۴ میلیون دلار رسید.

فیلم «زنبوردار» که به کارگردانی دیوید آیر است، تاکنون در گیشه‌های بین‌المللی مبلغ ۷۳٫۱ میلیون دلار را کسب کرده است و با احتساب فروش داخلی و بین‌المللی آن می‌توان گفت که این فیلم پس از چهار هفته حضور روی پرده سینماها توانسته فروش جهانی ۱۲۲٫۵ میلیون دلار را برای خودش به ثبت برساند.

باکس آفیس | فیلم Argylle صدرنشین شد - گیمفا
فیلم Wonka

فیلم «وانکا» که هشتمین هفته حضورش روی پرده سینماها را سپری می‌کند، این هفته به فروش ۴٫۸ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کرد و در جایگاه چهارم جدول باکس آفیس قرار گرفت. با کسب این فروش، این فیلم توانست فروش کلی داخل آمریکای خودش را به رقم ۲۰۱٫۱ میلیون دلار افزایش بدهد.

بخوانید :   ۱۰ آیتم مخفی بازی‌ها که ارزش زحمت‌شان را نداشتند

فیلم «وانکا» که با هنرنمایی تیموتی شالامی در نقش اصلی است، تاکنون در گیشه‌های بین‌المللی ۳۷۰٫۶ میلیون دلار را به دست آورده و با احتساب فروش داخلی و بین‌المللی، این فیلم سینمایی پس از هشت هفته اکران توانسته فروش جهانی ۵۷۱٫۷ میلیون دلاری را برای خودش رقم بزند.

جایگاه پنجم جدول باکس آفیس این هفته را نیز انیمیشن Migration از استودیو ایلومینیشن و کمپانی یونیورسال به خودش اختصاص داده است. این انیمیشن به فروش ۴٫۱ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کرده و فروش کلی داخلی‌اش را به رقم ۱۰۶٫۲ میلیون دلار رسانده است.

این انیمیشن تاکنون در گیشه‌های بین‌المللی مبلغ ۱۱۵٫۷ میلیون دلار را نیز کسب کرده است. با احتساب فروش داخلی و بین‌المللی، انیمیشن «مهاجرت» پس از هفت هفته حضور در گیشه توانسته فروش جهانی ۲۲۱٫۹ میلیون دلار را از آن خودش کند. در ادامه جدول کامل باکس آفیس این هفته قرار دارد.

جدول باکس آفیس هفته

نام فیلمفروش آخرهفته (میلیون دلار)
۱Argylle۱۸
۲The Chosen۶
۳The Beekeeper۵٫۲
۴Wonka۴٫۸
۵Migration۴٫۱
۶Mean Girls۴
۷Anyone But You۳٫۵
۸American Fiction۲٫۳
۹Poor Things۲٫۱
۱۰Aquaman and the Lost Kingdom۲
فروش فیلم‌ها مربوط به داخل آمریکا است.

منبع: deadline – boxofficemojo

Cambyses The Third
نوشته قبلی
Survivor جایزه بهترین موسیقی گرمی را دریافت کرد
نوشته بعدی
کراس‌اوور احتمالی بازی Fortnite با پاور رنجرز در راه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست