تصویر تازه از پشت صحنه سریال Daredevil: Born Again منتشر شد

به تازگی تصویری از پشت صحنه سریال Daredevil: Born Again منتشر شده که یکی از مکان‌های سریال اصلی را نشان می‌دهد.

پس از تغییرات گسترده در پشت پرده ساخت سریال «دردویل: تولد دوباره»، به نظر می‌رسد که استودیو مارول تمام تلاش خودش را به کار گرفته تا این سریال تازه همسو با سریال اصلی ساخت سرویس آنلاین نتفلیکس باشد و این تلاش شامل حضور دوباره شخصیت‌ها، بازیگران و مکان‌های آشنا است.

در تصویر تازه منتشر شده از سر صحنه فیلمبرداری سریال «دردویل: تولد دوباره» آشکار شده که مکان Josie’s در هلزکیچن که مکان مورد علاقه مت مورداک، فاگی نلسون و کارن پیج است، قرار است در این سریال تازه نیز به نمایش گذاشته شود، مکانی که در سه فصل سریال اصلی نیز وجود داشت. در ادامه این تصویر را مشاهده می‌کنید.

سریال daredevil born again
سریال Daredevil Born Again

در تصاویر تازه منتشر شده از پشت صحنه سریال «دردویل: تولد دوباره» عوامل سازنده این سریال در حال تغییر یک ساختمان به این مکان نمادین از سریال اصلی هستند. تصاویر منتشر شده از پشت صحنه سریال بسیار زیاد است و همین نیز نشان دهنده تلاش عوامل سازنده برای فیلمبرداری سریال در مکان‌های واقعی است.

تولید سریال «دردویل: تولد دوباره» همچنان در جریان است و احتمالا در سال ۲۰۲۵ میلادی روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس پخش خواهد شد ولی فعلا تاریخ دقیقی برای آن تعیین نشده است.

منبع: comicbook

هیربد
بخوانید :   زمان شروع فیلم‌برداری فصل دوم سریال Wednesday اعلام شد
نوشته قبلی
ممکن است سری Call of Duty روی گیم پس قرار نگیرد یمفا
نوشته بعدی
بازی Suicide Squad کارش را با فتح رتبه نخست آغاز کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست