پایان پروسه تولید فیلم Avatar 3 پس از ۴ سال

جیمز کامرون در تازه‌ترین سخنان خود به پایان کار بر روی ۳ گانه فعلی فرنچایز سینمایی Avatar اشاره کرده است.

در حالی که تاکنون تنها ۲ فیلم از فرنچایز Avatar (آواتار) راهی سینماهای جهان شده اما به طرز عجیبی پروسه تولید آن در طی ۲ دهه گذشته شخص جیمز کامرون و تیم وی را به خود مشغول کرده و می‌دانیم که این رویه تا سال‌های آینده نیز ادامه خواهد داشت. فرنچایزی علمی تخیلی که برای ارائه جلوه‌های بصری ناب و چشم‌نوازش، تیم پشت صحنه مجبور شده‌اند تا تمام تمرکز خود را به بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین و پرهزینه اختصاص دهند.

علی‌رغم این که فاصله زمانی بین اکران فیلم‌های اول و دوم معادل ۱۳ سال برآورد می‌شود اما جیمز کامرون اطمینان داده که پروسه تولید فیلم سوم تقریباً به پایان رسیده و پیشرفت تکنولوژی کار تیم وی را آسان کرده کرده است. او در جریان مصاحبه با خبرگزاری اسکرین‌رنت اعلام نموده که:

فیلم تقریباً آماده است. تنها ۲ الی ۳ درصد از پروسه تولید باقی مانده که به زودی آن را انجام خواهیم داد. در سمت مقابل اما حدود یک چهارم از Avatar 4 ا تکمیل نموده‌ایم. مشغول کار بسیار بزرگی هستیم که به تک تک ثانیه‌ها نیاز داریم. فناوری در دنیای امروز به جایی رسیده که واقعاً به آن نیاز داشتیم و به همین دلیل سالیان گذشته را مشغول تکمیل پروژه‌هایی بودیم که هرچه به جلو آمدیم، روند کار ما راحت‌تر شده است. فرایندی که مشغول به انجامش هستیم بسیار خلاقانه و هنری بوده و هزاران نفر به مانند یک تیم ارکستر سعی و تلاش خود را به کار گرفته تا بهترین نتیجه ممکن را رقم بزنند.

فرنچایز آواتار برای ۵ فیلم برنامه ریزی شده که در هر دنباله نسبت به فیلم قبلی شاهد پیشرفت چشمگیر جلوه‌های ویژه خواهیم بود که به طبع، کار سازندگان را راحت‌تر نموده و شاهد فاصله زمانی کمتری نسبت به گذشته برای مشاهده دنباله‌ها خواهیم بود.

بخوانید :   شایعه ویلن‌های جدید فیلم The Batman 2 توسط جیمز گان رد شد

فیلم Avatar 3 برای اکران در تاریخ ۱۹ دسامبر ۲۰۲۵ (۲۸ آذر ۱۴۰۴) برنامه ریزی شده است.

منبع: اسکرین‌رنت

نوشته قبلی
بازی Suicide Squad کارش را با فتح رتبه نخست آغاز کرد
نوشته بعدی
بازی موبایلی ایرانی ورسز، محل رقابت جدید گیمرهای ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست