وحشت افسارگسخیته در تریلر و پوستر فیلم Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2

در نخستین تریلر منتشر شده از فیلم ترسناک Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 شاهد رویارویی کریستوفر رابین با موجوداتی مرگبار هستیم.

یکی از عجیب‌ترین دنباله‌هایی که در سال پیش رو به اکران در سینماهای جهان در خواهد آمد، ساخته ریس فریک واترفیلد تحت عنوان Winnie The Pooh: Blood and Honey 2 (وینی پو: خون و عسل ۲) نام دارد که ساخت آن با حواشی و جنجال‌های بسیاری همراه بوده است. اثری که طبق وعده‌های سازنده‌اش مخاطبین را با سکانس‌های خونین و وحشتناک گسترده‌ای روبرو می‌کند تا حدی که میزان قربانیان نسبت به فیلم نخست تا ۳ برابر افزایش پیدا کرده است.

در این فیلم با کریستوفر رابینی مواجه می‌شویم که زندگی در طبیعت را رها کرده و روزگار خود را به شکل متفاوتی سپری می‌کند. جدایی او از وینی پو، تیگر و پیگلت سبب شده تا آن‌ها خوی اهریمنی پیدا کرده و دست به کشتاری مرگبار بزنند که منجر به بروز وقایعی شوکه‌کننده و غیرمنتظره خواهد شد.

در ادامه می‌توانید به مشاهده تریلر و پوستر منتشر شده از این فیلم “دوست نداشتنی” سینمای امسال بپردازید.

وحشت افسارگسخیته در تریلر و پوستر فیلم Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 - گیمفا

باید توجه داشته باشید که موفقیت مالی فیلم Winnie-the-Pooh: Blood and Honey و همچنین عمومی شدن حق و حقوق شخصیت‌های نمادین دنیای انیمیشن سبب گشته تا به زودی شاهد فیلم‌های ترسناکی حول محور پیتر پن، زیبای خفته، سیندرلا و بامبی باشیم؛ آثاری که همگی در یک جهان مشترک جریان خواهند داشت.

فیلم Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 که از بازیگرانی نظیر اسکات چمبرز، رایان اولیوا و مارکوس مسی بهره می‌برد، برای اکران در تاریخ ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن) برنامه ریزی شده است.

بخوانید :   کامرون موناگان موافق حضور کل کستیس در فیلم و سریال جنگ ستارگان است

منبع: کامیک‌بوک

نوشته قبلی
طرح‌های مفهومی فاش شده به حضور سه شخصیت اصلی اشاره دارند
نوشته بعدی
Dragon’s Dogma 2 نرخ 60 فریم را روی کنسول‌ها هدف قرار داده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست