هاکمن فعلا جایی در دنیای سینمایی دی‌سی ندارد

بازیگر نقش هاکمن یعنی آلدیس هاج خبرهای بدی برای طرفداران این شخصیت در دنیای سینمایی دی‌سی دارد.

فیلم Black Adam نتوانست توجه و تحسین همه بینندگان و طرفداران را به دست بیاورد اما برخی از جنبه‌های این اثر سینمایی توانست مورد پسند طرفداران قرار بگیرد و بدون شک یکی از همین جنبه‌ها نیز حضور آلدیس هاج در نقش کارتر هال ملقب به هاکمن بوده است.

با اینکه در ابتدا انتقادهای بسیار تندی نسبت به انتخاب این بازیگر آفریقایی آمریکایی برای ایفای نقش این شخصیت سفیدپوست وجود داشت اما این بازیگر توانست با نقش‌آفرینی مناسب خودش مورد توجه طرفداران قرار بگیرد و آن‌ها را به خودش جلب کند.

ایزابلا مرسد هاک‌گرل
ایزابلا مرسد – هاک‌گرل

با این حال، ریبوت دنیای سینمایی دی‌سی توسط جیمز گان سبب شده تا آینده بسیاری از بازیگران و شخصیت‌های آن‌ها در آینده دنیای سینمایی دی‌سی در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. در مصاحبه‌ای تازه با آلدیس هاج از وی سوال شده که آیا با او درباره حضور دوباره در نقش هاکمن صحبت شده است یا خیر. این بازیگر نیز بیان کرده:

فعلا نمی‌دانم که آن‌ها برنامه‌ای برای این شخصیت یا من دارند یا خیر. کاملا واضح است که من این شخصیت را دوست دارم و مایلم که دوباره در آن نقش‌آفرینی کنم. قبل از اینکه تغییراتی صورت بگیرد، برنامه‌هایی برای ادامه داستان این شخصیت وجود داشت. اما فعلا هیچ چیزی نمی‌توانم بگویم. شما باید از جیمز گان این موضوع را بپرسید.

با این حال، به نظر می‌رسد که جیمز گان مسیر متفاوتی را برای دنیای سینمایی دی‌سی در پیش گرفته و اخیرا نیز ایزابلا مرسد را برای ایفای نقش هاک‌گرل در فیلم Superman: Legacy به خدمت گرفته است. حتی اگر این نقش‌آفرینی فقط حضوری کوتاه باشد اما در هر صورت، زمینه را برای ادامه داستان این شخصیت و همچنین شخصیت هاکمن فراهم می‌کند.

بخوانید :   شگفتی‌سازی کریستوفر نولان در جشنواره انجمن کارگردانان آمریکا

منبع: comicbook

نوشته قبلی
ایکس باکس هفته آینده راجع به آوردن بازی‌هایش به پلی استیشن صحبت خواهد کرد
نوشته بعدی
تنسنت ظاهرا روی نسخه موبایلی Elden Ring کار می‌کند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست