کلیپ تازه انیمه Haikyu the Movie: Decisive Battle at the Garbage Dump

به تازگی کلیپی برای انیمه Haikyu the Movie: Decisive Battle at the Garbage Dump منتشر شده است.

انیمه Haikyu از جمله انیمه‌های ورزشی و شونن برجسته و محبوب به شمار می‌رود که برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ میلادی پخش شده بود. حالا این انیمه سریالی قرار است به پایان برسد و به عنوان پایان آن نیز قرار است دو اثر سینمایی ساخته شود که داستان را به اتمام می‌رساند.

اولین انیمه سینمایی برای پایان این اثر نیز Haikyu the Movie: Decisive Battle at the Garbage Dump نام دارد که به تازگی کلیپی از آن منتشر شده و در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید. این کلیپ کمتر از یک دقیقه زمان دارد و نیم نگاهی از این انیمه سینمایی را ارائه می‌کند.

این کلیپ تازه منتشر شده پر از لحظات اکشن است و نبردی حماسی بین شخصیت‌ها را به نمایش در می‌آورد. این دو تیم‌ها از زمان شروع این انیمه سریالی نبردی تنگانگ با یکدیگر داشتند و حالا باید منتظر ماند و دید که نتیجه این کشمکش میان این دو تیم چه نتیجه‌ای خواهد داشت.

انتظارات برای این انیمه سینمایی بسیار زیاد است چراکه یکی از دو اثری است که داستان این انیمه سریالی را به پایان می‌رساند. خصوصا اینکه چهار سال از زمان به پایان رسیدن فصل چهارم انیمه سریالی می‌گذرد و طرفداران مشتاقانه منتظر ادامه داستان هستند.

منبع: comicbook

بخوانید :   ۱۰ انیمه سریالی برتر برای کسانی که به انیمه علاقه ندارند
نوشته قبلی
تنسنت ظاهرا روی نسخه موبایلی Elden Ring کار می‌کند!
نوشته بعدی
The Short Message بیش از یک میلیون بار دانلود شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست