رونمایی از لوگو فیلم Deadpool 3 به لطف کلاه کوین فایگی

به لطف کلاهی که کوین فایگی بر سر خود قرار داده می‌توانیم با لوگو فیلم مورد انتظار Deadpool 3 آشنا شویم.

استودیو مارول و کمپانی دیزنی حساب ویژه‌ای بر روی فیلم Deadpool 3 (ددپول ۳) به کارگردانی شان لیوای باز کرده‌اند. اثری با حضور ستارگانی نظیر هیو جکمن و رایان رینولدز در قامت شخصیت‌های ولورین و ویل ویلسون که نه تنها به لحاظ داستانی، ایده جهان‌های موازی را در فاز پنجم گسترش خواهد داد، بلکه وظیفه دارد تا دنیای سینمایی مارول از حالت آشفته و ناامید کننده فعلی نیز نجات دهد.

با توجه به این که در تاریخ ۵ بهمن شاهد اعلام پایان پروسه فیلم‌برداری این دنباله بودیم و به طبع هوادارن مارول منتظر پخش نخستین تریلر از آن هستند، کوین فایگی به عنوان رئیس استودیو مارول به تازگی در یک جشنواره سینمایی دیده شده که کلاه جالب توجهی را بر سر داشته است. کلاهی با لوگو فیلم ددپول ۳ که ترکیبی از نماد شخصیت‌های ولورین و ددپول به شمار رفته و می‌توانید در ادامه به مشاهده آن بپردازید.

علی‌رغم فاش شدن ده‌ها تصویر از پشت صحنه فیلم‌برداری اما تاکنون هیچ اطلاعاتی از عنوان فیلم، داستان و شخصیت‌های آن منتشر نشده و تنها می‌دانیم که با ماجراجویی وید ویلسون در جهان‌های موازی طرف خواهیم بود.

با توجه به این که فیلم Deadpool 3 برای اکران در تاریخ ۲۶ ژوئیه (۵ مرداد ۱۴۰۳) برنامه ریزی شده، دیر یا زود استودیو مارول باید دست به کار شده و تریلر و اطلاعات داستانی این دنباله را با طرفدارانش به اشتراک بگذارد.

منبع: کامیک‌بوک

Legend KillerLonesome guy
بخوانید :   تلاش اپیک برای اضافه کردن شخصیت‌های نینتندو به فورتنایت ناموفق بوده است
نوشته قبلی
پیس‌میکر سه هفته دیگر به بازی Mortal Kombat 1 اضافه می‌شود
نوشته بعدی
انتشار بازی Indiana Jones برای کنسول پلی استیشن ۵ [شایعه]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست