تریلر سریال The Completely Made-Up Adventures of Dick Turpin منتشر شد

سرویس استریمی +Apple Tv به تازگی تریلر سریال The Completely Made-Up Adventures of Dick Turpin را منتشر کرد که یک کمدی ماجراجویانه درباره گروهی از قانون‌شکنان و رویارویی آنان با ماجراهای مختلف است.

تریلر هیجان زیادی دارد و خود سریال شامل ایده‌ها و شخصیت‌های جالب و بامزه‌ای است که همانند آن را می‌توانید در سریال‌های Galavant و The Adventures Of Brisco County,Jr پیدا کنید. این تریلر را در ادامه تماشا کنید:

ریچارد تورپین یک راهزن انگلیسی و شخصیت تاریخی واقعی بود که در سال ۱۷۳۹ درگذشت. همانطور که از عنوان این سریال مشخص می‌باشد، درباره زندگی تورپین در داستان‌هایی که پس از مرگش گفته شده، اغراق‌های زیادی صورت گرفته است و بنظر می‌رسد که سازندگان این سریال قصد داشته باشند تا تعداد این داستان‌های اغراق‌شده را بیشتر کنند.

در سریال The Completely Made-Up Adventures of Dick Turpin، دیک تورپین به سفری بی‌معنی و خطرناک می‌رود و درنهایت با بی‌میلی رهبر یک گروه قانون شکن می‌شود. در بازگویی این داستان قرن هجدهمی، تورپین که معروفترین راهزنی است که کمترین شباهت را به راهزنان دارد، بیشتر موفقیتش را مدیون جذابیت، خودنمایی و موهای فوق‌العاده‌اش است.

این سریال قرار است تا در تاریخ یکم مارچ (۱۱ اسفند) توسط +Apple Tv منتشر شود.

منبع: comicbook

بخوانید :   رده‌بندی سنی بازی Stellar Blade مشخص شد
نوشته قبلی
گزارش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای افزایش بازیکنان کنسول‌ها در ایران را نشان می‌دهد
نوشته بعدی
کاهش 42 درصدی سود Square Enix نسبت به مدت مشابه در سال قبل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست