سازندگان Dave The Diver مایل هستند تا این عنوان بر روی ایکس باکس نیز منتشر شود

تیم سازنده Dave The Diver: «ما مشتاق هستیم که با بازیکنان بیشتری ارتباط برقرار کنیم».

سال گذشته، عنوان محبوب و موفق Dave The Diver روی رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ راه‌اندازی شد. از آن زمان تاکنون دلایلی داشتیم که باور کنیم این عنوان ممکن است روزی برای ایکس باکس نیز عرضه شود. در حالی که هنوز زمان آن فرا نرسیده، اما تیم سازنده پس از اطلاعیه عرضه بازی برای کنسول‌های پلی استیشن در هفته گذشته، نظر دیگری در این باره ارائه کردند.

طی گفتگو با True Achievements، استودیوی MINTROCKET بیانیه‌ای در مورد برنامه‌های آینده خود برای ماجراجویی دریایی Dave The Diver ارائه نمود. در پایین برنامه آن‌ها برای گسترش Dave the Diver به پلتفرم‌های دیگر آمده است:

ما آماده گسترش پلتفرم هستیم و مشتاقیم تا با بازیکنان بیشتری ارتباط برقرار کنیم؛ با این حال، از آنجایی که ما یک تیم کوچک هستیم، هنوز باید چارچوب زمانی یا برنامه‌های مشخصی را در این مرحله تعیین نماییم.

مسلماً نظر آن‌های خیلی واضح نیست، اما هنوز به نظر می‌رسد که در این مرحله، برنامه دارند تا Dave the Diver را برای ایکس باکس نیز منتشر کنند. این تیم به پلتفرم خاصی اشاره نکرده است، اما با توجه به اینکه بازی مورد بحث در حال حاضر برای نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر شده و به‌زودی در دسترس دارندگان پلی استیشن نیز قرار خواهد گرفت، منطقی است که مایکروسافت نفر بعدی این صف باشد.


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید.

人Acker益man人
بخوانید :   اپیک گیمز در سال ۲۰۲۴ به سیستم عامل iOS بازخواهد گشت
نوشته قبلی
رویداد بعدی Nintendo Direct هفته آینده برگزار می‌شود
نوشته بعدی
برنامه احتمالی استودیوی Atlus برای عناوین Persona 2 و Persona 4 فاش شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست