اطلاعات جدیدی از کنسول نسل بعدی ایکس باکس منتشر شد

نسل بعدی ایکس باکس در دو SKU مختلف عرضه می‌شود و مدل ارزان‌تر، یک کنسول دستی مانند نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) است که می‌تواند بازی‌های ایکس باکس را به صورت بومی اجرا کند و در عین حال، از عناوین ابری نیز پشتیبانی خواهد کرد.

Middleagegameguy در آخرین قسمت از پادکست XNC – Xbox News Cast درباره کنسول بعدی مایکروسافت (Microsoft) اظهار نظر کرد و گفت که هنوز برای عرضه در سال ۲۰۲۶ برنامه‌ریزی شده و در دو SKU مختلف ارائه خواهد شد.

گران‌ترین SKU یک کنسول بازی سنتی مانند Xbox One و Xbox Series X خواهد بود؛ در حالی که ارزان‌ترین SKU یک کنسول دستی به سبک نینتندو سوییچ است که توسط تیم سرفیس (Surface) با کنترل‌های داخلی و صفحه لمسی توسعه یافته. کنسول دستی مورد بحث همچنین از بازی‌های ابری پشتیبانی خواهد کرد و قادر به اجرای عناوین ایکس باکس به صورت بومی خواهد بود.

از آنجایی که به نظر می‌رسد استراتژی مایکروسافت در چند نسل اخیر کنسول‌ها به شدت در حال تغییر است، دیدن تلاش این شرکت برای گسترش به بازار دستگاه‌های دستی چندان تعجب‌آور نخواهد بود. با وجود این، باید همه چیز را تا زمان معرفی رسمی نسل بعدی کنسول ایکس باکس، شایعه در نظر بگیریم.

اگر مایکروسافت واقعاً به یک ناشر ترد پارتی تبدیل شود و برخی از بهترین انحصاری‌های خود مانند Starfield، Gears of War ،Hi-Fi Rush ،Indiana Jones and the Great Circle و موارد دیگر را برای کنسول‌های سونی (Sony) منتشر کند، باید منتظر ماند و دید که کنسول بعدی مایکروسافت دیگر چه جذابیتی برای خریداران می‌تواند داشته باشد.

بخوانید :   The Lost Crown منتشر شدند -

شایعات دیگری نیز وجود دارد مبنی بر اینکه مایکروسافت ممکن است در نسل بعدی کنسول‌ها از سونی عقب باشد و دستگاه خود را دیرتر به بازار عرضه کند. ابهامات زیادی در مورد پلتفرم بازی مایکروساقت وجود دارد که بعید است هفته آینده، یعنی زمانی که این شرکت به‌روزرسانی استراتژی خود را ارائه خواهد کرد، به طور کامل برطرف شوند.


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.

منبع: Wccftech

نوشته قبلی
نقد و بررسی Silent Hill: The Short Message
نوشته بعدی
The Short Message بیش از یک میلیون بار دانلود شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست