تریلر جدید Final Fantasy 7 Rebirth نقشه و فعالیت‌های جانبی را نمایش می‌دهد

در بازی Final Fantasy 7 Rebirth می‌توانید ماموریت‌های جانبی مختلفی را برعهده بگیرید و با شخصیت‌های گوناگون رابطه برقرار کنید، در مینی‌گیم‌هایی مانند Queen’s Blood شرکت کنید یا جهان بازی را مورد اکتشاف قرار دهید و با دشمنان سرسخت روبه‌رو شوید.

طی رویداد State of Play متمرکز بر Final Fantasy 7 Rebirth، یک تریلر ۱۲ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی تحت نام «بررسی اجمالی» نمایش داده شد که بیش از هر چیز روی نقشۀ یکپارچۀ آن تاکید دارد. پلیرها کار خود را در Grasslands آغاز خواهند کرد، اما در عین حال می‌توانند به شهر Junon نیز سفر کنند. نواحی دیگری مانند Gongaga ،Cosmo Canyon و Corel نیز در بازی وجود خواهند داشت.

همچنین، کلاود (Cloud) ماموریت‌هایی از مردم نواحی مختلف دریافت خواهد کرد و با همکاری اعضای انتخابی تیم خود، ماموریت‌ها را به پایان می‌رساند. پیش‌روی در داستان تاثیری روی این فعالیت‌ها ندارد و شما می‌توانید بعد از پایان خط داستانی اصلی، آن‌ها را تکمیل کنید.

در رابطه با مینی‌گیم‌ها، ۳D Brawler ،G-Bike و مسابقات Chocobo به نمایش گذاشته شدند. برخی از مینی‌گیم‌های بازی برای اولین بار در سری حاضر می‌شود و تعدادی نیز بازسازی نمونۀ مشابه در نسخه‌های قدیمی هستند.

تریلر منتشر شده را در ادامه مشاهده می‌کنید:

بازی Final Fantasy 7 Rebirth در تاریخ ۲۹ فوریه ۲۰۲۴ (۱۰ اسفند ۱۴۰۲) برای پلی استیشن ۵ عرضه خواهد شد.

بخوانید :   تریلر جدید Tekken 8 مبارزات شخصیت Lee Chaolan را نمایش می‌دهد
نوشته قبلی
دانلود مراسم State of Play متمرکز بر Final Fantasy 7 Rebirth
نوشته بعدی
تیزر جدیدی از فیلم Avatar: The Last Airbender منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست