مرگ یکی از دست اندرکاران سریال Wonder Man

در بحبوحه پروسه تولید سریال Wonder Man از دنیای سینمایی مارول، یکی از دست اندرکاران پشت صحنه با مرگ مواجه شده است.

دستین دنیل کرتون و اندرو گست در همکاری با یکدیگر مشغول تولید مجموعه تلویزیونی Wonder Man (مرد شگفت‌انگیز) هستند تا یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های دنیای کمیک را به دنیای سینمایی مارول اضافه نمایند؛ شخصیتی به نام سایمون ویلیامز که توسط یحیی عبدالمتین دوم نقش آفرینی شده و سریال آن برای پخش در سرویس استریم دیزنی پلاس برنامه ریزی شده است.

در حالی که پروسه تولید این سریال در حال سپری شدن بوده اما در روز ۳ شنبه اتفاقی غیرمنتظره و دردناک به وقوع پیوسته است. یکی از دست اندرکاران ساخته جدید استودیو مارول در هنگام فیلم‌برداری تصادف کرده و جان خود را از دست داده است. مسئله‌ای غم‌انگیز که واکنش این استودیو را در پی داشته و اعلام نموده‌اند که:

از صمیم قلب نسبت به شرایط پیش آمده متاسف هستیم و به خانواده و دوستان وی تسلیت می‌گوییم. تمام حمایت خود را به کار گرفته تا رخداد پیش آمده را مورد رسیدگی و بررسی قرار دهیم.

به راه افتادن اعتصابات جنجالی نویسندگان و بازیگران هالیوودی سبب شده بود تا پروسه تولید این سریال با تعویق مواجه شود. در حالی که طبق برخی شایعات، فیلم‌برداری آن تقریباً مراحل پایانی خود را سپری می‌کند اما اتفاق پیش آمده می‌تواند منجر به بروز تاخیر مجددی در پروسه تولید شود.

باید صبر کرد و دید که چه اتفاقی برای عوامل پشت صحنه مجموعه تلویزیونی Wonder Man به وقوع پیوسته و رسیدگی نهایی به مرگ پیش آمده چه نتایجی برای استودیو مارول در پی خواهد داشت.

بخوانید :   تریلر جدیدی از بازی Final Fantasy 7 Rebirth منتشر شد

منبع: هالیوود ریپورتر

هیربد
نوشته قبلی
بازی‌های حاضر در سری مسابقات قهرمانی Evo 2024 مشخص شدند
نوشته بعدی
دمو رایگان بازی Final Fantasy 7 Rebirth برای پلی استیشن ۵ منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست