هنری کویل: فیلم جدید Highlander عمیق‌تر از فیلم اصلی خواهد بود

هنری کویل به تازگی بیان کرده که فیلم جدید Highlander قرار است نسبت به فیلم اصلی عمیق‌تر باشد.

نبرد با شمشیر احتمالا چیزی است که طرفداران از مجموعه فیلم‌های فانتزی «هایلندر» به یاد دارند اما پس از چندین فیلم سینمایی، سریال و کتاب‌های کمیک، این فرنچایز توانسته اساطیر غنی و خوبی را برای خودش توسعه بدهد. حالا نیز قرار است ریبوتی بر اساس آن ساخته شود.

نقش اصلی این فیلم تازه را نیز قرار است هنری کویل بازی کند، کسی که به تازگی اظهار داشته این فیلم تازه قرار است از آنچه که بینندگان انتظار دارند، عمیق‌تر شود. هنری کویل در این مصاحبه تازه خودش چیز زیادی از داستان این فیلم نگفته اما بیان کرده که فیلم‌نامه فیلم در حال نگارش است و این اثر فراتر از فیلمی درباره مردی با شمشیر خواهد بود.

سکان کارگردانی فیلم جدید «هایلندر» یا «کوه‌نشین» را چاد استاهلسکی در دست دارد و احتمالا این اثر برای اکران در سال ۲۰۲۶ میلادی آماده خواهد شد. هنری کویل در مصاحبه خودش درباره این فیلم تازه گفته:

من طرفدار این فرنچایز هستم و باید بگویم که آن‎‌ها فیلم‌های خوب و سرگرم‌کننده‌ای بودند. من وقتی جوان‌تر بودم، این آثار سینمایی را دیدم و از آن زمان نیز بار دیگر آن‌ها را تماشا کردم. سریال آن را نیز دیدم و واقعا از داستان این فرنچایز لذت می‌برم. ما قرار است داستانی عمیق‌تر را برای مخاطبان روایت کنیم.

منبع: comicbook

Guts0-
بخوانید :   ملیسا باررا در پی اخراج شدن از فیلم Scream 7 یک بیانیه منتشر کرد
نوشته قبلی
جیمز کامرون ساخت فیلم آواتار 6 و 7 را هم در نظر دارد
نوشته بعدی
۳۱ بازی خیره‌کننده از نظر گرافیک در سال ۲۰۲۴ و پس از آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست