سرمایه‌گذاری ۱.۵ میلیارد دلاری دیزنی در Epic Games؛ همکاری برای ساخت یک جهان متصل به Fornite

شرکت دیزنی (Disney) رسماً اعلام کرد که ۱.۵ میلیارد دلار در شرکت اپیک گیمز (Epic Games) سرمایه‌گذاری کرده است و قصد دارد یک همکاری بزرگ را رقم بزند.

در کنار این سرمایه‌گذاری، دو شرکت دیزنی و اپیک گیمز قصد دارند با همکاری یکدیگر «جهانی از سرگرمی و بازی‌های جدید» که متصل به دنیای Fornite است را خلق کنند. دیزنی اعلام کرد که هدف آن‌ها جهانی است که فرصت‌های جدیدی را به وجود بیاورد و در آن مشتریان بتوانند تماشا کنند، به تجربۀ بازی‌های جدید بپردازند، خرید کنند، با محتویات مختلف درگیر و با شخصیت‌ها یا داستان‌هایی تازه از دنیاهای Pixar ،Marvel ،Star Wars ،Avatar و سایر جهان‌ها مواجه شوند.

تیزر Disney X Epic Games در مورد خلق دنیایی جدید:

به لطف موتورگرافیکی آنریل انجین (Unreal Engine) کاربران خواهند توانست در این دنیا، تجربیات خود را خلق کنند و با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

مدیرعامل شرکت دیزنی، باب ایگر (Bob Iger)، در این باره گفت:

رابطۀ جدید و جذاب ما با اپیک گیمز، برندها و فرنچایزهای محبوب دیزنی را به شکل یک دنیای مشترک «بازی» و «سرگرمی» با Fortnite ادغام خواهد کرد. این گسترده‌ترین ورود ما به دنیای بازی‌ها محسوب می‌شود که فرصت‌های جدیدی را برای رشد و گسترش فراهم می‌آورد. بی‌صبرانه منتظریم تا طرفداران داستان‌های دیزنی و دنیاهایی که عاشقشان هستند را در این قالب تجربه کنند.

تیم سویینی (Tim Sqeeney)، مدیرعامل شرکت اپیک گیمز، در این باره گفت:

دیزنی یکی از اولین شرکت‌هایی بود که به پتانسیل ادغام دنیاهای مختلف با Fortnite باور داشت. و آن‌ها در سرتاسر کارنامۀ کاری خود، از آنریل انجین استفاده می‌کنند. حالا ما روی یک چیز کاملاً جدید کار می‌کنیم که به شیوه‌ای ادامه‌دار، جامعۀ Fortnite و Disney را گرد هم می‌آورد.

بخوانید :   پیش‌درآمد فیلم Die Hard (جان سخت) در دست ساخت قرار دارد
نوشته قبلی
با دوربین مداربسته، امنیت خانه و مغازه را تضمین کنید
نوشته بعدی
نحوه تبلیغات انبوه در تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست