تاریخ اکران چندین فیلم و انیمیشن دیزنی مشخص شدند

کمپانی دیزنی به تازگی تاریخ اکران چندین فیلم و انیمیشن خودش را تعیین کرده است.

کمپانی دیزنی به تازگی جلسه سهام‌داران خودش را برگزار کرده و در آن نیز از وضعیت پروژه‌های آینده خودش و همچنین تاریخ اکران آن‌ها گفته است. طرفداران انیمیشن‌های Frozen و Toy Story در سال ۲۰۲۶ میلادی می‌توانند منتظر قسمت‌های جدیدی از این آثار باشند.

باب ایگر مدیر عامل دیزنی در این جلسه بیان کرده:

ما مشتاقانه منتظر سال ۲۰۲۶ میلادی و بعد از آن با انیمیشن Frozen 3، انیمیشن تازه Toy Story و فیلم جدیدی از جنگ ستارگان هستیم که مندلورین و گروگو را برای اولین بار به روی پرده سینماها می‌آورد.

در برنامه دیزنی، انیمیشنی از استودیو پیکسار برای اکران در تاریخ ۱۹ ژوئیه ۲۰۲۶ میلادی برنامه‌ریزی شده که احتمالا انیمیشن «داستان اسباب بازی ۵» خواهد بود. علاوه بر این، اثری از دیزنی نیز برای اکران در تاریخ ۲۵ نوامبر ۲۰۲۶ تعیین شده که احتمالا انیمیشن «فروزن ۳» خواهد بود.

انیمیشن zootopia 2
انیمیشن Zootopia

یکی دیگر از انیمیشن‌های مورد انتظار کمپانی دیزنی انیمیشن Zootopia 2 است که طبق گفته باب ایگر قرار است در تاریخ ۲۶ نوامبر سال ۲۰۲۵ میلادی به روی پرده سینماها بیاید. این اثر درست در زمان عید شکرگزاری اکران می‌شود، درست همانند امسال که انیمیشن Moana 2 به روی پرده سینماها خواهد آمد.

طبق گفته‌های باب ایگر، فیلم Thunderbolts از استودیو مارول جایی در برنامه اکرانی آن‌ها در سال ۲۰۲۵ میلادی ندارد. این اثر سینمایی قرار است در بهار امسال فیلمبرداری‌اش شروع شود و احتمالا تا سال ۲۰۲۶ اکران نخواهد شد. فیلم Captain America: Brave New World، فیلم Fantastic Four، انیمیشن Elio، انیمیشن Zootopia 2 و فیلم Avatar 3 از جمله فیلم‌های اصلی دیزنی هستند که در سال ۲۰۲۵ میلادی اکران خواهند شد.

بخوانید :   اینفلوئنسرهای مطرح Xbox به دنبال شایعات اخیر از حمایت این برند دست کشیدند

منبع: collider

نوشته قبلی
آپدیت بتای Starfield قابلیت FSR 3 و XeSS را اضافه می‌کند
نوشته بعدی
پورت نسخه‌های PC و PS5 بازی Dreams لغو شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست