بیش از ۸۰ نفر از کارمندان Toys for Bob اخراج می‌شوند

در میان اخراج‌های گسترده در شرکت اکتیویژن بیلزارد (Activision Blizzard)، استودیوی تویز فور باب (Toys for Bob) بخش قابل توجه‌ای از نیروی کار خود را تعدیل کرده و دفترش را بسته است.

مایکروسافت (Microsoft) ماه گذشته اعلام کرد که ۱۹۰۰ شغل را از بخش گیمینگ خود تعدیل می‌کند و استودیوهای ایکس باکس، اکتیویژن بلیزارد و بتسدا (Bethesda) تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

همانطور که توسط SF Chronicle گزارش شده، پرونده‌های ایالتی در کالیفرنیا نشان می‌دهند که اکتیویژن بلیزارد ۸۶ کارمند خود را از استودیوی تویز فور باب اخراج می‌کند. تویز فور باب خالق فرنچایز Skylanders است و عناوین Crash Bandicoot و Spyro the Dragon را نیز توسعه داده. از پروژه‌های این استودیو در سال‌های اخیر می‌توان به مواردی همچون Crash Bandicoot 4: It’s About Time ،Crash Team Rumble و Spyro Reignited Trilogy اشاره کرد.

تویز فور باب علاوه بر از دست دادن بخش قابل توجه‌ای از نیروی کار، دفتر خود را نیز تعطیل می‌کند. با این حال، همانطور که توسط جز کوردن (Jez Corden) از رسانه ویندوز سنترال (Windows Central) در توییتر گزارش شده، استودیوی مورد بحث تعطیل نخواهد شد و بسته شدن دفتر فیزیکی آن نشان می‌دهد که کاملاً به رویکرد دورکاری خواهند پرداخت؛ حداقل در یک بازه زمانی و به صورت موقت، تا زمانی که به یک دفتر کوچک‌تر (و احتمالاً ارزان‌تر) نقل مکان کنند.

استودیوی اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) نیز به عنوان بخشی از این اخراج‌ها، نیروی کار خود را به میزان قابل توجه‌ای کاهش داده است و بیش از ۷۰ کارمند خود را تعدیل کرده. پیش از این گزارش شده بود که به دلیل اخراج‌ها، بازی بقا محور و معرفی نشده استودیوی بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) نیز پس از شش سال توسعه لغو شده است.

بخوانید :   نقد و بررسی‌های Suicide Squad پس از لانچ، منتشر خواهند شد

نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید.

نوشته قبلی
تاریخ اکران فیلم The Mandalorian & Grogu اعلام شد
نوشته بعدی
بیش از 70 نفر از کارمندان Sledgehammer Games اخراج می‌شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست