بیش از 70 نفر از کارمندان Sledgehammer Games اخراج می‌شوند

استودیوی Sledgehammer Games یکی از چندین استودیو در کل بخش گیمینگ مایکروسافت به شمار می‌رود که تحت تأثیر اخراج‌های گسترده قرار گرفته است.

ظاهراً زندگی تحت مالکیت مایکروسافت برای استودیوهای اکتیویژن بلیزارد با شروع وحشتناکی همراه بوده است. مایکروسافت چندی پیش اعلام کرد که ۱۹۰۰ نفر را در بخش بازی خود از جمله ایکس باکس، بتسدا و اکتیویژن بلیزارد اخراج می‌کند. حال مشخص شده استودیوی اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) نیز تحت تاثیر این تعدیل نیرو قرار گرفته است.

طبق گزارش منتشر شده توسط SF Chronicle، یک اطلاعیه ایالتی در کالیفرنیا نشان می‌دهد که ۷۶ نفر از کارکنان در یک استودیوی اکتیویژن واقع در شهر فاستر از کار بیکار خواهند شد. آدرس گفته شده برای استودیو با آدرس دفتر اسلج‌همر گیمز مطابقت دارد. در همین حال، بر اساس گزارشی که مدتی قبل وبسایت Insider Gaming منتشر کرد، این استودیو دفتر خود را تعطیل می‌کند و به طور موقت به طور کامل به دور کاری می‌پردازد، زیرا به نظر می‌رسد به یک فضای اداری کوچک‌تر منتقل شود.

اسلج‌همر گیمز از زمان آغاز به کار خود در سال ۲۰۰۹ به طور انحصاری بر روی بازی‌های Call of Duty متمرکز بوده است. این استودیو سابقه‌ی توسعه‌ی عناوین Call of Duty: Advanced Warfare، Call of Duty: WW2، Call of Duty: Vanguard و Call of Duty: Modern Warfare 3 را در کارنامه‌ی خود دارد.


نظر شما در این باره چیست؟

بخوانید :   تصویر جدیدی از عوامل ساخت سریال The Last of Us منتشر شد
نوشته قبلی
بیش از ۸۰ نفر از کارمندان Toys for Bob اخراج می‌شوند
نوشته بعدی
اطلاعات جدیدی از ریبوت Jet Set Radio و Crazy Taxi منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست