Arkham Knight به دنبال عرضه Suicide Squad

به دنبال عرضه‌ی ضعیف عنوان Suicide Squad: Kill the Justice League، موج جدیدی از بازیکنان به تجربه‌ی بازی Batman: Arkham Knight روی آورده‌اند.

استودیوی راکستدی (Rocksteady) امیدوار بود پس از موفقیت سه‌گانه Batman Arkham، با Suicide Squad در سبک لوتر شوتر سرویس محور موفق ظاهر شود. با این حال پیش‌نمایش‌های ضعیف و نقدهای ناامید‌کننده، این بازی را در وضعیت سختی قرار داده است.

طبق گزارش منتشر شده توسط وبسایت TrueTrophies، در هفته‌ی انتشار Suicide Squad: Kill the Justic League بر روی PS5، عنوان Batman: Arkham Knight شاهد موج جدیدی از بازیکنان روی PS5 و PS4 بود. این احتمالاً نتیجه‌ای نیست که استودیوی راکستدی احتمالاً به آن امیدوار بود. Suicide Squad سال‌ها در دست ساخت بود، اما طرفداران از تغییر سبک این توسعه‌دهنده راضی نبودند و این موضوع در موج نقدهای منفی اخیر مشخص شده است.

البته این خبر چندان تعجب‌آور نیست، چراکه پس از انتشار ناامیدکننده بازی Gotham Knights، بازیکنان پلی استیشن به سراغ تجربه‌ی Batman Arkham Knight رفتند و محبوبیت بالای این اثر در بین طرفداران نشان داده شد.

بازی Suicide Squad نتوانسته است رویکرد سرویس محور بودن خود را برای توده‌ی بازیکنان جذاب کند. طراحی ماموریت‌ها بازی کاملاً ابتدایی به نظر می‌رسند و نمی‌تواند به سطح کیفی سه گانه Batman Arkham نزدیک شود. این دلایل و موارد دیگر موجب شده تا بسیاری از بازیکنان همچنان Batman: Arkham Knight را به ساخته‌ی جدید راکستدی ترجیح دهند.

Suicide Squad: Kill the Justic League در حال حاضر بر روی پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC در دسترس است.

بخوانید :   سورس کد GTA 5 تنها به قیمت ۲۰۰۰ دلار فروخته شده است

نظر شما در این باره چیست؟

نوشته قبلی
پوستر و تریلر سریال Knuckles منتشر شد
نوشته بعدی
نخستین تریلر سریال Knuckles اسپین‌آف سونیک منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست