زمان عرضه Crazy Taxi و Jet Set Radio مشخص شد

در مراسم The Game Awards در آذر ماه، سگا اعلام کرد که پنج عنوان کلاسیک خود را ریبوت می‌کند که احتمالا برجسته‌ترین آن‌ها Crazy Taxi و Jet Set Radio بودند.

جزئیات همه عناوین در مدت زمان کوتاهی که از معرفی آن‌ها می‌گذرد، به طور قابل درکی ناچیز بوده است، اگرچه یک افشاگر برجسته اکنون برخی نکات بالقوه را در مورد جت ست و تاکسی دیوانه فاش کرده است.

کاربر توییتر MbKKssTBhz5 – یک افشاگر برجسته که چندین اطلاعیه سگا (به ویژه Atlus) را به طور دقیق فاش کرده – اخیرا ادعا کرده که بازی جدید Jet Set Radio قرار است در سال ۲۰۲۶ عرضه شود، در حالی که Crazy Taxi در حال حاضر برای سال ۲۰۲۷ برنامه ریزی شده است.

علاوه بر این، او همچنین ادعا می‌کند که هر دو بازی برای کنسول نسل بعدی نینتندو نیز منتشر خواهند شد که ظاهرا در نیمه دوم سال میلادی جاری منتشر می‌شود.

به گفته افشاکننده، هر دو عنوان ریبوت هستند، نه بازسازی (چیزی که سگا نیز به طور رسمی آن را اعلام کرده)، اگرچه جالب است که MbKKssTBhz5 ادعا می‌کند که هم بازسازی و هم ریبوت Crazy Taxi و Jet Set Radio زمانی در دست ساخت بوده است. مشخص نیست که آیا این موضوع هنوز هم در جریان است یا اینکه بازسازی‌های هر دو کنار گذاشته شده است.

در همین حال، افشاکننده همچنین اضافه می‌کند که رادیو جت ست داستانی کاملا جدید را روایت می‌کند و شخصیت‌های جدید و قدیمی را به نمایش می‌گذارد، در حالی که Crazy Taxi ظاهرا دارای «عناصر آنلاین» است (که با لیک‌های قبلی مطابقت دارد).

بخوانید :   دو شخصیت قابل بازی حالت روگ‌لایک ریمستر The Last of Us Part 2 مشخص شدند

در همین حال، در یک توییت جداگانه، او ادعا کرد که با استفاده از موتور Unreal Engine ساخته می‌شود که هنوز سگا به طور رسمی به اشتراک نگذاشته است.

اما سگا این موضوع را به طور رسمی تایید کرده که رادیو جت ست یک عنوان جهان باز خواهد بود، در حالی که محیط Crazy Taxi به عنوان «تلفیقی از طبیعت و شهر» توصیف شده است.

سگا هم‌اکنون روی ریبوت‌های Golden Axe و Shinobi کار می‌کند، در حالی که بازی سه بعدی شورش در شهر با نام Streets of Rage Revolution نیز در دست ساخت است. طبق اطلاعات فاش شده، حداقل پنج پروژه ریبوت دیگر که هنوز اعلام نشده‌اند نیز در سگا در حال توسعه هستند.


کاراکترهایی که قرار بود بیان تکن ولی حذف شدن!

انیمیشن های Toy Story 5 و Frozen 3 در سال ۲۰۲۶ اکران می‌شوند - ویجیاتو

نوشته قبلی
تعداد بازیکنان همزمان Helldivers 2 در استیم از مرز ۶۴ هزار نفر گذشت
نوشته بعدی
داستان کامل سری بازی Alan Wake – دنیای بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست