احتمال عرضه GTA 6 در اوایل سال ۲۰۲۵؛ رکوردزنی تریلر بازی

در گزارش مالی اخیر، شرکت تیک-تو (Take-Two) صحبت‌های خود مبنی بر زدن رکورد درآمدزایی در سال مالی جدید را تغییر نداده و همچنان بر آن تاکید دارد. این موضوع، حدس و گمان حول انتشار GTA 6 تا مارس ۲۰۲۵ را تقویت می‌‎کند.

در دو گزارش مالی قبلی، تیک تو اعلام کرده بود که حساب ویژه‌ای روی سال مالی ۲۰۲۵ (از آوریل ۲۰۲۴ تا مارس ۲۰۲۵) باز کرده است و انتظار دارد درآمدی ۸ میلیارد دلاری را در این بازه کسب کند. رسیدن به چنین درآمدی، تنها از اثری به عظمت GTA 6 بر می‌آید. حالا در گزارش مالی جدید نیز این صحبت تغییر نکرده و همچنان انتظار این شرکت مبنی بر یک درآمدزایی ویژه پابرجا است. به عبارتی، این موضوع نشان می‌دهد که احتمالا GTA 5 تا مارس ۲۰۲۵ عرضه شود.

تیک تو در این باره گفته بود:

طی چند سال گذشته، ما در حال آماده‌سازی کسب و کار خود بودیم تا فهرستی از پروژه‌های جذاب را عرضه کنیم؛ آثاری که باور داریم می‌توانند ما را به سطوح موفقیت بالایی برسانند. در سال مالی ۲۰۲۵ (از ۱ آوریل ۲۰۲۴ تا ۳۱ مارس ۲۰۲۵)، ما انتظار داریم وارد عصر جدیدی شویم که چندین عنوان فراتر از استانداردها در دسترس مخاطبین خود قرار دهیم؛ آثاری که سقف جدیدی در ژانر خود به وجود خواهند آورد و به ما کمک می‌کنند تا به فروش ۸ میلیارد دلاری و بیش از ۱ میلیارد دلار جریان مالی عملیاتی دست پیدا کنیم. ما باور داریم که جریان کسب سود خود را در سال مالی ۲۰۲۶ نیز ادامه خواهیم داد و فراتر از انتظارات عمل خواهیم کرد.

شرکت تیک تو همچنین در گزارش مالی خود اعلام کرد که تریلر رونمایی GTA 6 موفق شده تا پربازدیدترین ویدیوی غیر-موسیقی یوتیوب طی ۲۴ ساعت اول انتشار باشد. این یک دستاورد فوق‌العاده، اما قابل انتظار محسوب می‌شود.

بخوانید :   نسخه آزمایشی رایگان بازی تکن ۸ این ماه در دسترس قرار می‌گیرد

نظر شما در این باره چیست؟

نوشته قبلی
فروش GTA 5 به ۱۹۵ و Red Dead Redemtpion 2 به ۶۱ میلیون نسخه رسید
نوشته بعدی
Star Wars Outlaws و Assassin’s Creed Red در سال مالی جاری منتشر خواهند شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست