Star Wars Outlaws و Assassin’s Creed Red در سال مالی جاری منتشر خواهند شد

شرکت یوبیسافت (Ubisoft) در گزارش مالی جدید خود بازه زمانی انتشار هر دو بازی Assassin’s Creed: Codename Red و Star Wars Outlaws را تایید کرد.

در این گزارش به طور خاص به «عرضه Star Wars Outlaws در سال ۲۰۲۴» اشاره شده است. بنابراین، می‌تواند زودتر از حد انتظار راه‌اندازی شود. با این وجود، یک پست وبلاگ دیزنی (Disney) در ماه ژانویه (دی ماه) به انتشار بازی در اواخر سال ۲۰۲۴ اشاره کرده بود.

در همین حال، Assassin’s Creed: Codename Red برای سال مالی ۲۰۲۴-۲۵ تنظیم شده است. خوشبختانه، این گزارش مالی همچنین نشان می‌دهد که «گستردگی خط تولید سال مالی ۲۰۲۴-۲۵ در ماه می (اردیبهشت ۱۴۰۳) اعلام خواهد شد». بنابراین، طرفداران باید منتظر دریافت بازه‌های زمانی شفاف‌ یا حتی تاریخ‌های انتشار مشخص باشند.

اخیراً، رسانه اینسایدر گیمینگ (Insider Gaming) گزارشی اختصاصی از وضعیت فعلی یوبیسافت منتشر کرده که از تنش‌ها و نگرانی‌های داخلی متفاوت است. بسیاری از درون شرکت امیدوارند که عملکرد بازی‌های فوق الذکر، در کنار عناوین دیگر، به تغییر اوضاع برای استودیو کمک کند.


سطح هیجان شما برای تجربه Star Wars Outlaws و Assassin’s Creed Red از یوبیسافت چقدر است؟ لطفاً در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید.

محمدامین حیدریEzio (در انتظار گیمپلی از Marvel's Wolverine)
بخوانید :   لیست جدید تروفی‌های The Last of Us Part 2 Remastered منتشر شد
نوشته قبلی
احتمال عرضه GTA 6 در اوایل سال ۲۰۲۵؛ رکوردزنی تریلر بازی
نوشته بعدی
مایکروسافت به شکایت جدید FTC پاسخ داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست