تریلر انیمیشن سریالی Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles

به تازگی تریلری برای انیمیشن سریالی Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles منتشر شده است.

انیمیشن سریالی «داستان‌های لاک‌پشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان» اثری تازه به شمار می‌رود که اتفاقات آن در همان دنیای انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem جریان دارد، انیمیشنی که سال گذشته به روی پرده سینماها آمده بود و مورد توجه بینندگان قرار گرفت.

ست روگن که تهیه‌کنندگی این انیمیشن سینمایی را در دست داشته بود، به عنوان تهیه‌کننده در این انیمیشن سریالی نیز فعالیت دارد. انیمیشن سریالی «داستان‌های لاک‌پشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان» قرار است در تابستان امسال روی سرویس آنلاین پارامونت پلاس پخش شود و مطمئنا بینندگان جوان از تماشای آن بسیار لذت خواهند برد.

این تیزر کوتاه منتشر شده برای این انیمیشن سریالی که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، شخصیت‌های اصلی داستان را نشان می‌دهد که درباره وضعیت خیابان‌های شهر نیویورک و نحوه مدیریت آن‌ها صحبت می‌کنند اما در ادامه به ربات‌هایی برخورد می‌کنند که بسیار خطرناک‌تر از آن چیزی هستند که به نظر می‌رسند.

انیمیشن سریالی «داستان‌های لاک‌پشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان» با صداپیشگی میکا ابی در نقش دوناتلو، شامون براون جونیور در نقش مایکل آنجلو، نیکلاس کانتو در نقش لئوناردو و بردی نون در نقش رافائل است و در آن، آیو ادبیری نیز بار دیگر صداپیشگی شخصیت آپریل اونیل را برعهده دارد.

انیمیشن سریالی «داستان‌های لاک‌پشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان» در تابستان امسال روی سرویس آنلاین پارامونت پلاس عرضه خواهد شد.

منبع: collider

B-man
بخوانید :   آخر هفته چه فیلم و سریالی ببینیم؟ از Napoleon تا Echo
نوشته قبلی
Skull and Bones یک بازی AAAA محسوب می‌شود
نوشته بعدی
بازی XDefiant تا هفته اول عید منتشر می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست