ایکس باکس رقیب اصلی پلی استیشن نیست

یکی از بازیسازان استودیوهای داخلی پلی استیشن می‌گوید که ایکس باکس رقیب اصلی پلی استیشن نیست؛ به‌طور کلی بازیسازان به صورت خودجوش برای ساخت بازی‌های فوق‌العاده تلاش خواهند کرد.

اخیراََ شایعاتی مطرح شده مبنی بر این‌که بازی Starfield برای پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد. گزارش‌های اخیر حاکی از این هستند که مایکروسافت قصد دارد استراتژی خود در قبال بازی‌های انحصاری را تغییر دهد.

برخی از گیمرها نگران هستند که در نبود رقابت مستقیم، کیفیت بازی‌های پلی استیشن کاهش پیدا کنند. اما حال یکی از بازیسازان استودیوهای داخلی پلی استیشن نظر دیگری دارد.

رابرت موریسون (Robert Morrison)، انیماتور Bend Studio، معتقد است که پلی استیشن با ایکس باکس یا نینتندو رقابت مستقیم ندارد و بازیسازان از میل باطنی خود برای ارائه بهترین کار ممکن انگیزه می‌گیرند.

با این حال، هنوز افراد زیادی هستند که معتقدند اگر ایکس باکس صحنه را به عنوان صاحب پلتفرم ترک کند و به یک ناشر صرف تبدیل شود، بازی‌های پلی استیشن دچار افت کیفیت خواهند شد، چرا که رقابتی را حس نمی‌کنند و احساس خطر نخواهند کرد.

هنوز مشخص نیست تصمیم نهایی مایکروسافت چه خواهد بود. قرار است طی روزهای آینده استراتژی جدید اطلاع‌رسانی شود.

نظر شما در این زمینه چیست؟ تبدیل شدن ایکس باکس به یک ناشر بزرگ و ترک کامل صحنه سخت‌افزار به ضرر صنعت بازی است یا به نفع آن؟

بخوانید :   مدت زمان گیم پلی بازی Hellblade 2 مشابه نسخه اول است
نوشته قبلی
تیزر تریلر فیلم ترسناک Cuckoo با بازی هانتر شیفر
نوشته بعدی
گرافیک Death Stranding 2 بهبود بیشتری خواهد یافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست