جهان Death Stranding 2 تحت تأثیر زلزله و سیل دگرگون می‌شود

هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، کارگردان Death Stranding 2: On the Beach، در مصاحبه اخیر خود جزئیات جذابی از پویایی جهان بازی به اشتراک گذاشت.

نمایش بازی Death Stranding 2: On the Beach در State of Play اخیر طولانی و با جزئیات بود. حال که چند روزی از آن مراسم گذشته است، هیدئو کوجیما در برنامه ویدیویی خود موسوم به HideoTube به ارائه جزئیات خیره‌کننده از بازی پرداخت.

یکی از جزئیات ارائه شده توسط کوجیما این است که بازی تحت تأثیر وقایع مختلف به‌صورت پویا و در لحظه دستخوش تغییر می‌شود. به عنوان مثال، شما ممکن است شاهد زلزله، سیل یا آتش‌سوزی جنگل در Death Stranding 2: On the Beach باشید، وقایعی که مسیر پیش‌روی شما را مختل می‌کنند و شما باید راهکار جدیدی با توجه به تغییرات حادث شده اتخاذ کنید.

اگر توجه کرده باشید در تریلر اخیر نیز شواهدی در این زمینه مشاهده کردیم، مثلاً پلی که بر اثر سیل تخریب شد یا رانش گسترده زمین که احتمالاً ناشی از زمین لرزه بوده است.

در بازی قبلی، بررسی شرایط محیط یکی از فاکتورهای اصلی گیم پلی بود، حال اضافه شدن چالشی مانند بلایای طبیعی در Death Stranding 2، اوضاع را جذاب‌تر خواهد کرد.

کوجیما همچنین خاطرنشان کرد که بازی در United Cities of America جریان نخواهد داشت و کلاََ شاهد ماجراجویی در قاره دیگری خواهیم بود.

بازی Death Stranding 2: On the Beach قرار است در سال ۲۰۲۵ برای پلی استیشن ۵ منتشر شود.

نظر شما در خصوص تغییرات پویای جهان Death Stranding 2 چیست؟ به نظر شما مکانیک جذابی خواهد بود؟

بخوانید :   Suicide Squad؛ در صورتی که از دستورات سرپیچی کنید، سر شخصیت شما منفجر می‌شود
نوشته قبلی
گرافیک Death Stranding 2 بهبود بیشتری خواهد یافت
نوشته بعدی
ظاهراً GTA 6 پیش از آوریل 2025 منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست