ظاهراً GTA 6 پیش از آوریل 2025 منتشر نخواهد شد

بر اساس آخرین راهنمای درآمد شرکت Take-Two Interactive، به نظر می‌رسد بازی مورد انتظار GTA 6 تا پیش از آوریل ۲۰۲۵ در دسترس قرار نخواهد گرفت.

نیک مک‌کی (Nick McKay) و مایکل پکتر (Michael Pachter)، تحلیلگران Wedbush Securities، اخیراً در خصوص بازه‌ی زمانی انتشار GTA 6 صحبت کرده‌اند. به گفته‌ی آن‌ها ظاهراً این بازی پس از مارس ۲۰۲۵ عرضه خواهد شد.

روز گذشته شرکت Take-Two، کمپانی مادر راکستار گیمز (Rockstar Games)، دستورالعمل خود را برای سال مالی آینده خود (سال مالی ۲۰۲۵) که از آوریل امسال تا مارس ۲۰۲۵ ادامه دارد، به طور نزولی بازبینی کرد.

دو تحلیلگر مذکور در این خصوص متنی را به اشتراک گذاشته‌اند که به شرح زیر است:

تنها می‌توانیم حدس بزنیم که عرضه‌ی GTA 6 مطابق با انتظارات قبلی ما از سال مالی ۲۰۲۵ خارج شده است. مدیریت گفته بود که تعداد رزروهای سال آینده کمی بیش از ۷ میلیارد دلار خواهد بود که با اظهارنظرهای اولیه ۸ میلیارد دلاری در ماه می و اولین بازبینی آن که کمتر از ۸ میلیارد دلار در نوامبر بود، فاصله زیادی دارد.

این کاهش تقریباً ما را مطمئن می‌کند که GTA 6 در سال مالی آینده منتشر نخواهد شد. با این اوصاف، دلیلی نداریم که باور کنیم این بازی از تقویم ۲۰۲۵ خارج شده ، اما منطقی است که فرض کنیم در اواخر سال ۲۰۲۵ عرضه خواهد شد.

بازی GTA 6 قرار است در سال ۲۰۲۵ برای پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه شود.


نظر شما در این باره چیست؟

بخوانید :   خرید بلیط پارک آبی آتلانتیس با تخفیف ویژه از سایت دبی بلیط
نوشته قبلی
جهان Death Stranding 2 تحت تأثیر زلزله و سیل دگرگون می‌شود
نوشته بعدی
Physint؛ توضیحات کوجیما در مورد بازگشت به ژانر اکشن جاسوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست